Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaMobilSamsung One UI 5.0 Beta Test Etabında

Samsung One UI 5.0 Beta Test Etabında

İddialara göre Samsung çalışanları tarafından One UI Beta 5.0 sürümü şu anda dahili olarak test ediliyor.

SamMobile’ın haberine göre, Samsung One UI 5.0 şirketin Android 13 tabanlı arayüzü durumunda. Samsung, normalde her yıl yeni bir Android sürümü çıktığında bir beta programı başlatıyor. Samsung Galaxy akıllı telefon kullanıcıları, hazır olan ilk yazılımı test eder ve son sürümün sorunsuz olarak kitlelere ulaşması için geri bildirim sağlar.

SamMobile, geçtiğimiz hafta One UI 5.0 Beta’nın Temmuz ayının üçüncü haftasında başlayacağını ve çıkışın piyasaya sürülme zamanından emin olduğunu bildirdi.

Android 13, medya depolama alanına erişen uygulamalar için daha ayrıntılı izinler ve ses yönlendirmede iyileştirmeler getiriyor. Henüz duyurulmadığı için One UI 5.0’dan ne bekleyebileceğimiz belirsiz. Samsung Galaxy S22 serisi muhtemelen beta için uygun olan ilk cihazlar olacak.

Kaynak:  Technopat

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar