Salı, Şubat 7, 2023
Google search engine
Ana SayfaDonanımSamsung'dan eski kullanıcılarına büyük kıyak!

Samsung’dan eski kullanıcılarına büyük kıyak!

Artık Samsung‘un en yeni yazılım numaralarından bazılarını kullanmak için Galaxy S22’ye ihtiyacınız olmayacak. Samsung, One UI 4.1‘i, daha gelişmiş kamera özellikleri de dahil olmak üzere, son yıllardaki Galaxy telefonlarının ve tabletlerinin çoğuna getirmeyi vaat ediyor.

Samsung’dan eski kullanıcılarına büyük kıyak!

Meral Erden: Samsung'dan eski kullanıcılarına büyük kıyak! 1

Expert RAW düzenleme uygulaması ile, daha gelişmiş nesne kaldırma ve daha basit fotoğraf paylaşımı gibi özelliklere erişebileceksiniz. Bununla birlikte Google Duo canlı paylaşımını ve Grammarly donanımlı bir klavyeyi de bekleyebilirsiniz.

One UI 4.1 güncellemesi ilk olarak Samsung’un Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 cihazlarına gelecek. Ayrıca güncelleme Galaxy S21, S20 ve S10 ailelerine, Galaxy Note serisine (Note 10+’dan itibaren) ve Galaxy’ye de gelecek.

Galaxy Tab S7 FE ve diğer belirtilmemiş Tab S modelleri de yeni yazılımı alacak. Samsung, cihaza, ülkeye ve operatöre göre değişiklik gösterse de, sunum için belirli bir zaman çizelgesi sağlanmadı. Plan ayrıca, bir Galaxy Tab A veya diğer uygun fiyatlı tabletler kullanıyorsanız şansınızın kalmayacağını da gösteriyor. Bununla birlikte, yalnızca One UI özelliklerini yakalamak için yeni donanım satın almayı tercih etmeyen birçok kullanıcı için bu hoş bir haber. Şirket eski cihazlarına yönelik özellikler sunarak mevcut kullanıcı kitlesini korumayı hedefliyor diyebiliriz.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar