Salı, Mayıs 24, 2022
Google search engine
Ana SayfaYazılımSanal bisiklet yarışı sanal New York’ta yapılacak

Sanal bisiklet yarışı sanal New York’ta yapılacak

Meral Erden: Sanal bisiklet yarışı sanal New York’ta yapılacak 1

Metaverse konseptinin yaygınlaşmasındaki en önemli sacayaklarından birisi olarak gösterilen espor turnuvaları farklı branşlara doğru evrilmeye devam ediyor. Şimdi de sanal bikislet yarışı yapılacak.

Sanal New York şehrinde yarış

Bisiklet antrenman aletleri satıcısı Zwift ve Uluslararası Bisiklet Birliği – UCI tarafından ikincisi düzenlenen sanal bisiklet turnuvası yine sanal bir New York şehrinde katılımcıları bekliyor.

Axie Infinity için önemli fırsat

1 gün önce eklendi

Turnuva toplamda 54.9 kilometrelik bir piste sahip olacak. Sanal olduğu için cam yükseltmeler, çeşitli engeller ve sanal yaşam da turnuvaya dahil edilecek. Katılımcıların etkileşimlere en iyi tepkiyi veren Wahoo Kickr V5 Smart Trainers akıllı bisiklet cihazını kullanması gerekiyor.

Yol üzerinde pek çok güçlendirme de bulunacak. Bisiketin ağırlığını hafifletme, aerodinamik arttırma, gücü arttırma gibi pek çok güçlendirme alınabilecek. Kadınlar ve erkekler olarak yapılacak yarışmaya 180 bisikletçi seçilecek. Bunun için katılımcıların bölgesel olarak yapılan espor yarışmalarında sıralamaya girmesi gerekiyor. 26 Şubat tarihinde yapılacak yarışma Eurosport, GCN+ ve Zwift YouTube kanalından yayınlanacak.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Sanal bisiklet yarışını kaçırmayın

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar