Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaOyunSifu, 3 Haftada 1 Milyon Satışa Ulaştı

Sifu, 3 Haftada 1 Milyon Satışa Ulaştı

Geliştirici stüdyo Sloclap’ın yaptığı açıklamaya göre, Sifu sadece üç haftada bir milyon satış barajını geride bıraktı. Sloclap, paylaştığı bir basın bülteninde oyunla ilgili haberleri ve bazı ilginç istatistikleri açıkladı.

GamesRadar+’ın paylaştığı habere göre, Sloclap’ın baş yapımcısı Pierre Tarno yaptığı açıklamada, “Sifu’nun hem hayranlardan hem de basından aldığı tepki, bizi çok heyecanlandırdı. En sevdiğimiz kung fu filmlerine saygı duruşunda bulunan özgün bir kung fu aksiyon oyunu meydana getirmek için yola çıktık.” dedi.

8 Şubat’ta PC ve PlayStation 5 için piyasaya sürüldüğünde beri, Sifu oyuncular tarafından toplamda 10 milyon saatin üzerinde oynandı. Buna ek olarak oyuncuların %45’inden fazlası, oyunun can sıkıcı olan ikinci seviyesini geçmeyi başardı. 150.000’den fazla oyuncu ise oyunun son boss’u olan Yang’ı alt etmeyi başardı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Sifu, 3 Haftada 1 Milyon Satışa Ulaştı 1

Sifu, oyuncuların bir düşmanı devirmek için tekrarladıkları denemeleri sırasında onları hayata döndürebilen büyülü bir kolyeye güvenmeleri gereken hayali bir Çin şehrinde geçiyor. Klasik kung fu filmlerini andıran dövüş tarzlarının kullanıldığı oyunda dirençli kalmalı ve önünüzdeki zorlukların üstesinden gelmek için tekrar tekrar denemeye devam etmelisiniz.

Ancak oyunda sizi yeniden canlandıran büyülü kolyeyi kullanmanın bir bedeli vardır: Bir dövüşte yenilip her öldüğünüzde, karakteriniz yaşlanır ve ta ki bu, karakteriniz çok yaşlanıp ölene kadar devam eder. Bu nedenle oyunda tekrar tekrar en başa dönerek her bölümü mümkün olduğunca az yaşlanarak geçmeye çalışmalısınız.

Kaynak:  Technopat

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar