Pazar, Mart 26, 2023
Google search engine
Ana SayfaİnternetSnapchat'e kullanıcı ismi değiştirme özelliği geliyor

Snapchat’e kullanıcı ismi değiştirme özelliği geliyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Snapchat'e kullanıcı ismi değiştirme özelliği geliyor 1

Popüler mesajlaşma platformu Snapchat, kullanıcıların uzun zamandır bekledikleri bir özelliği yakında kullanıma sunacak. Yıllardır kullanıcı adlarını değiştirememekten müzdarip olan kullanıcılar için Snapchat’ten güzel bir haber var. Eskiden güvenlik sebeplerinden ötürü kullanıcı adı değiştirilemiyordu. Ancak 23 Şubat‘ta gelecek olan güncelleme ile artık kullanıcı adınızı değiştirebileceksiniz. Peki nasıl?

Snapchat ile konser keyfi

2 hf. önce eklendi

Snapchat, 23 Şubat’ta hem android hem de ios cihazlara gelecek olan güncellemesi ile kullanıcı adınızı değiştirmenize izin verecek. Ancak Snapchat’in bir şartı var: Kullanıcı adınızı yılda sadece bir kez değiştirebileceksiniz. Ayrıca geçmişte kullanılan kullanıcı adları tekrar kullanılamayacağından dolayı isim değişikliği yapılırken dikkat edilmeli.

Ulaş Utku Bozdoğan: Snapchat'e kullanıcı ismi değiştirme özelliği geliyor 2

Snapchat kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

Snapchat’e 23 Şubat’ta gelecek olan güncelleme ile kullanıcı adınızı aşağıdaki adımları takip ederek değiştirebilirsiniz.

  • Snapchat hesabınıza giriş yapın.
  • Sol üst kısımda bulunan Bitmojinize tıklayın.
  • Ardından açılan sayfada sağ üst köşede bulunan Ayarlar kısmına tıklayın.
  • Son olarak hesabım başlığı altında bulunan Kullanıcı Adı kısmına basarak kullanıcı adınızı değiştirip onaylayabilirsiniz.

Bu adımları uygulayarak kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Ancak kullanıcı adınızı bir yıl değiştiremeyecek ve eski kullanıcı adınızı bir daha kullanamayacağınızdan ötürü değişim yaparken iyi bir seçim yapmaya dikkat etmeyi unutmayın.

Henüz Snapchat, destek sayfasında konuyla ilgili bir bilgilendirme yapmadı. Ancak 23 Şubat’tan sonraki güncelleme ile bu konuyla ilgili olan yazıya bir güncelleme yapılacaktır.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Sosyal Medya Haberleri
  • Snapchat kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar