Cuma, Aralık 9, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilSpotify, yeni bir Otomobil Modu'nu test ediyor

Spotify, yeni bir Otomobil Modu’nu test ediyor

İnanç Can Çekmez: Spotify, yeni bir Otomobil Modu'nu test ediyor 1

Spotify, kullanıcıların araç kullanırken platformu daha rahat kontrol edebilmeleri adına sunduğu Araba Görünümü‘nü geçtiğimiz yılın sonlarında kaldırmıştı. Şirket tarafından yapılan bir açıklamaya göre platform belirli bir grup kullanıcıyla yeni bir Araba Modu arayüzünü test etmeye başladı.

Spotify’dan araçlar için yeni bir mod geliyor

Spotify, her ne kadar Araba Görünümü özelliğini kaldırmış olsa da bunu gelecek yeniliklere yol açmak için yapılması gereken bir durum olarak özetlemişti. Bir şirket sözcüsü TechCrunch’a yaptığı açıklamayla daha önce bahsettikleri gibi yeni bir Araba Modu arayüzünü artık bazı kullanıcılarla test etmeye başladıklarını doğruladı.

İnanç Can Çekmez: Spotify, yeni bir Otomobil Modu'nu test ediyor 2

9to5Google tarafından elde edilen ekran görüntüleri, yeni özelliğe ilk bakışı sunuyor. Yeni Araba Modu, araç kullanırken dikkati dağıtabilecek detaylar yerine daha sade bir görünüm sunuyor. Üçlü bir alt sekmeye sahip özellik, kullanıcıların sesli müzik aramasına da olanak tanıyacak. Kontrol düğmeleri de normal görünüme oranla daha büyük boyutlara sahip.

Spotify, canlı sesi ana uygulamasına entegre edecek

1 gün önce eklendi

Spotify‘ın yeni Araba Modu, henüz test aşamasında ve şirket, test kullanıcılarının geri dönüşlerine göre özelliği daha geniş kullanıma sunacak. Bu sebeple özellik genel kullanıma sunulmadan önce bazı değişiklikler yapılabilir.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Mobil Uygulamalar Haberleri
  • Spotify, yeni bir Araba Modu’nu test ediyor

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar