Pazar, Nisan 2, 2023
Google search engine
Ana SayfaİnternetSquid Game ikinci dönemi resmi olarak doğrulandı; birinci teaser yayınlandı

Squid Game ikinci dönemi resmi olarak doğrulandı; birinci teaser yayınlandı

Squid Game, Netflix’in 2021 yılında yayınladığı en büyük yapımlarından biriydi. Hal böyle olunca, ikinci sezonun gelip gelmeyeceği de uzun zaman boyunca merak edildi. Her ne kadar ikinci sezonun yayınlanacağı konusunda herkes hem fikir olsa da, Netflix ilk kez Squid Game ikinci sezonunu doğruladı. İkinci sezon duyurusu, Twitter üzerinde yayınlanan ilk teaser’ın eşliğinde yapıldı.

Netflix’in Twitter hesabından yapılan duyuruda “Squid Game ikinci sezonu ile resmi olarak geri dönüyor” deniyor. İkinci bir tweet’te ise Hwang Dong-hyuk’un mesajına yer verilmiş. Bu mesaj “Tamamen yeni bir tur geliyor” diye başlıyor. Hwang Dong-hyuk, diziyi hayata geçirmek için 12 yılını harcadığını söylüyor ve hayranlara teşekkür ediyor.

Şu an için detaylar oldukça kısıtlı da olsa, Dong-hyuk kimin geri döneceğine dair bazı detayların sızmasına izin verdi: “Gi-hun (Lee Jung-jae) geri dönecek. Ön Adam (Lee Byung-hun) geri dönecek. Ddakji (Gong Yoo) ile takım elbiseli adam geri dönebilir.”

Squid Game ikinci sezonun ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmış değil. Ama yeni bir sezonun geleceğini kesin olarak bilmek güzel…

Kaynak:  Chip

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar