Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaOyunSteam sevilen oyunu fiyatsız yaptı!

Steam sevilen oyunu fiyatsız yaptı!

Steam, RPG oyunlarının tutkunlarına müjdeli bir haber verdi. En sevilen RPG oyunlarından biri olan “Children of Morta,” kısa bir müddetliğine fiyatsız olarak denemeye açıldı. Oyunu 13 Eylül saat 17.00’e kadar fiyatsız olarak oynayabilirsiniz. Lakin bu müddetin sona ermesiyle birlikte erişiminizi kaybedeceğinizi unutmamanız kıymetlidir. Devam etmek için oyunu satın almanız gerekecektir.

“Children of Morta,” aksiyon dolu bir RPG tecrübesi sunan ve kıssa anlatımıyla dikkat çeken bir oyundur. Oyunda, Bergson ailesinin bir üyesi olarak karanlık güçlere karşı gayret ederken ailenizin öyküsünü keşfedeceksiniz. Her aile üyesinin farklı yeteneklere sahip olduğu bu macera, sizi büyüleyici bir dünyaya götürecek.

Steam sevilen oyunu fiyatsız yaptı!

Oyun, grafikleri, müziği ve oynanabilirliğiyle oyuncular tarafından epeyce olumlu tenkitler almıştı. Children of Morta, tıpkı vakitte aile bağlarını vurgulayan bir kıssa anlatımıyla duygusal bir tecrübe sunuyor. Bu nedenle yalnızca RPG sevenler değil, kıssa odaklı oyunlarını sevenler için de ilgi alımlı bir seçenek.

Steam’in fiyatsız deneme kampanyaları, oyunculara oyunları deneme ve içeriği keşfetme fırsatı sunuyor. Şayet “Children of Morta”yı daha evvel oynamadıysanız yahut oyunun tam sürümünü satın almadan evvel denemek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar