Salı, Mayıs 24, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunSuicide Squad: Kill the Justice League Çıkış Tarihi Ertelendi

Suicide Squad: Kill the Justice League Çıkış Tarihi Ertelendi

Rocksteady Studios, Suicide Squad: Kill the Justice League oyununu ilk olarak 2020 yılında duyurmuş ve DC Evreni sevenleri oldukça heyecanlandırmıştı. Oyunun orijinalinde 2022 yılında çıkması planlanıyordu ancak görünen o ki işler istendiği gibi gitmedi. Son olarak Suicide Squad: Kill the Justice League çıkış tarihi için resmi olarak erteleme kararı alındığı duyuruldu ki bu durum bir süredir bekleniyordu.

Twitter üzerinden Rocksteady Studios’un kurucusu Sefton Hill gecikmeyi onayladı ve oyunun ilkbahar 2023 içerisinde geleceğini paylaştı. Gecikmenin sinir bozucu olduğunun bildiğini söyleyen Hill bu zaman sürecinde ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını belirtiyor.

Suicide Squad: Kill the Justice League, oyuncuları Brainiac tarafından beyinleri yıkanmış Justice League üyelerini hedef alan Captain Boomerang, Deadshot, Harley Quinn ve King Shark gibi kötü adamlardan oluşan bir ekibin yerine koyuyor.

Suicide Squad: Kill the Justice League’ın çıkacağı platformlar arasında PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5’in olduğunu da hatırlatalım.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar