Pazar, Nisan 2, 2023
Google search engine
Ana SayfaDonanımSuyun Altında Bile Çalışan Huawei Sound Joy İnceleme

Suyun Altında Bile Çalışan Huawei Sound Joy İnceleme

Silindir şeklinde bir tasarımla gelen Huawei Sound Joy’un çevresinde sert bir kumaş kaplama bulunuyor. Devialet logolu baslar ise renkli flaş ışıkları ile kaplanmış. Hoparlörün üzerinde açma-kapama, mikrofon, başlatma-duraklatma, bluetooth ve eşleme açma kapama tuşları bulunuyor.

Huawei Sound Joy, ses kalitesi olarak farklı müzik türlerinde sizi tatmin etmeyi başarıyor. Öte yandan, Fransız akustik mühendisliği şirketi Devialet ile yapılan işbirliği de ses kalitesine artı katan özelliklerden.

Bluetooth 5.2 ile gelen Huawei Sound Joy, bağlı olduğu cihazlarda bir gecikme ya da anlık bağlantı kopması durumu yaşatmıyor. Aynı zamanda NFC özelliği sayesinde hoparlörü Huawei cihazlarla dokundurarak eşleştirebiliyorsunuz ve uzaktan kontrol etme imkanı da yakalıyorsunuz.

Konu Bluetooth hoparlör olunca, en çok merak edilen noktalardan biri de pil ömrü oluyor. 8800 mAh’lık bir batarya ile gelen Huawei Sound Joy, bize 26 saatlik bir dinleme süresi sunuyor. Öte yandan cihaz, 40W’a kadar hızlı şarjı da destekliyor.

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar