Cuma, Mayıs 27, 2022
Google search engine
Ana SayfaYazılımTanınan oyun Valorant'ın milletlerarası en büyük espor turnuvası Türkiye'de gerçekleşecek

Tanınan oyun Valorant’ın milletlerarası en büyük espor turnuvası Türkiye’de gerçekleşecek

İnanç Can Çekmez: Tanınan oyun Valorant'ın milletlerarası en büyük espor turnuvası Türkiye'de gerçekleşecek 1

Riot Games şüphesiz şu anda Türkiye’deki ve dünyadaki en popüler yapımlardan birisi. Geçtiğimiz haftalarda Fade kod isimli Türk karakterin oyuna eklenmesi bizler için müthiş bir haber olarak gündeme gelmişti. Şimdi ise Valorant’tan espor tarafında bir güzel haber daha geldi.

2022 VALORANT Champions Tour’un son iki uluslararası etkinliğinin gerçekleşeceği şehirler açıklandı. İlk olarak, her bölgenin Challenger II. Aşama etkinliklerinden en iyi takımlar sezonun ikinci Masters etkinliğine ev sahipliği yapacak olan Kopenhag’da karşılaşacak. 10-24 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan turnuvada VCT puanları, ödüller ve zafer için yarışan on iki takım yer alacak.

GeForce Now kütüphanesine bu hafta 8 yeni oyun ekleniyor

1 gün önce eklendi

Finalle Türkiye’de

VALORANT Champions Tour’un 2022 sezonu İstanbul’da noktalanacak! Champions, bilmeyenler için dünyanın en iyi on altı takımının VALORANT Dünya Şampiyonu olmak için mücadele edeceği yıl sonu final etkinliği.

2-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte toplamda on altı takım mücadele edecek. Bunlar sezon boyunca elemeleri geçen on takım ve Ağustos ayında oynanacak Son Şans Elemelerini geçen altı takım olacak.

Riot Games’ten yapılan açıklama şu şekilde, “Hedefimiz en büyük uluslararası etkinliklerimizi canlı seyirci önünde oynamak. Bu iki şehir de hedefimize ulaşmamızı için gereken koşulları sağlamanın yanı sıra etkinlikte yer alacak tüm takımların etkinliğe güvenli bir şekilde katılmaları ve rekabet etmeleri konusunda güvence sağladı. Bu iki etkinliğin ilk ayrıntılarını sizinle paylaştığımız için heyecanlıyız ve önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi sağlayacağız.”

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Valorant’ın en büyük turnuvası Türkiye’de gerçekleşecek

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar