Pazartesi, Aralık 5, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilTelefonunuz Uygulaması İsim Değiştirdi: Telefon İlişkisi

Telefonunuz Uygulaması İsim Değiştirdi: Telefon İlişkisi

Microsoft tarafından üç yıl önce Android akıllı telefonlar ve Windows 10/11 için sunulan Telefonunuz (Your Phone) uygulaması artık Telefon Bağlantısı (Phone Link) olarak anılacak. Yeni isimlendirme, Windows 11 benzeri yeni bir tasarım, gelişmiş gezinme ve Çin pazarına yönelik genişletmelerle birlikte geliyor.

Şirket, Telefon Bağlantısı’nı akıllı telefon ve bilgisayar arasında bir köprü olarak konumlandırmak istiyor ve değişikliği yansıtmak için Microsoft uygulamasını yeniden adlandırmış durumda.

Uygulama, Windows 11 kullanıcı arayüzüne daha iyi uyacak şekilde optimize edilmiş yeni bir arayüz ile geliyor. Program artık sekmeli gezinme, daha modern kontroller, yuvarlatılmış köşeler, yenilenmiş renk paleti ve güncellenmiş ikonografi özelliklerine sahip. Microsoft, gerekli yerlere daha hızlı erişmek için akıllı telefonunuzdaki tüm önemli yetenekleri ve içeriği parmaklarınızın ucuna getirdiğini söylüyor. Bildirim merkezi artık sol kenar çubuğunda sabitlenirken mesajlar, fotoğraflar, uygulamalar ve çağrılar bildirim merkezi sekmelerinden dört ayrı bölüme ayrılıyor.

Microsoft kullanıcıların akıllı telefonlarını Windows PC’lere bağlama şeklini de değiştirdi. Windows 11 için ilk özellik güncellemesi, ilk kurulum sırasında bir Android telefonu bir QR kodu kullanarak PC ile eşleştirmenizi öneriyor. Ayrıca uygulama ve yetenekleri artık Honor Magic V, Magic 4 ve Magic 3 Serisi akıllı telefonların sahipleri için Çin’de mevcut durumda.

Telefon Bağlantısı uygulamasını Microsoft Store üzerinden indirebilirsiniz.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar