Pazar, Mayıs 22, 2022
Google search engine
Ana SayfaBilimTesla şarj istasyonlarında Dogecoin ile ödeme yapılacak

Tesla şarj istasyonlarında Dogecoin ile ödeme yapılacak

Ulaş Utku Bozdoğan: Tesla şarj istasyonlarında Dogecoin ile ödeme yapılacak 1

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter hesabı üzerinden Tesla Console’un kurucusu Ryan Zohoury’nin, Santa Monica’da yeni açılan Tesla şarj istasyonlarıyla ilgili paylaşımına yanıt verdi. Bu yanıtı ile beraber Tesla CEO’su, Tesla şarj istasyonlarında, gelecekte Dogecoin’in bir ödeme yöntemi olarak kabul edileceğinin sinyalini verdi.

Opensea kullanıcıları dikkat!

1 sa. önce eklendi

Tesla Şarj İstasyonlarında DOGE ile Ödeme Yapılabilecek mi?

Tesla Console’un kurucusu Ryan Zohoury’un paylaşımında, şarj istasyonlarının açılmasıyla birlikte istasyonların Tesla markalı otomobillerle dolup taştığını belirtti ve bu paylaşımını doğrulamak için bir fotoğraf paylaştı.

Tesla CEO’su Elon Musk ise bu paylaşıma Hollywood bölgesinde fütürizm temalı bir lokanta ve araçlar ile girilebilen bir sinema açma planı olduğunu söyleyerek yanıt verdi. Ayrıca Musk, bu istasyonun Dogecoin (DOGE) ile ödeme kabul edebileceğini de vurguladı.

Ayrıca belirtmek gerekirse Tesla CEO’su Elon Musk, popüler meme kripto para birimi Dogecoin’in (DOGE) ödeme yöntemlerinde kullanımını yaygınlaştırmaya çalışıyor. Geçtiğimiz aylarda şirket, Tesla’nın bazı yan ürünleri için Dogecoin ile ödeme kabul etmeye başlamıştı.

Son olarak Elon Musk, kısa bir süre önce gelecekte hem Starlink’in hem de SpaceX’in DOGE ödemelerini kabul etmeye başlayabileceğine dair ipuçları vermişti.

  • Anasayfa
  • Popüler Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Tesla şarj istasyonlarında Dogecoin ile ödeme yapılacak

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar