Perşembe, Eylül 28, 2023
Ana SayfaOyunTiny Tina’s Wonderlands Artık Tüm Dünya’da Oynanabiliyor

Tiny Tina’s Wonderlands Artık Tüm Dünya’da Oynanabiliyor

2K ve Gearbox Software, Tiny Tina’nın tahmin edilemeyen zihninden yepyeni fantezi dolu looter shoter oyunu Tiny Tina’s Wonderlands’in PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıktığını duyurdu.

Tiny Tina’s Wonderlands, kuralların nadiren geçerli olduğu bir evrende Fatemaker’ın yolculuğunu anlatıyor. Yıldızlardan oluşan ünlü kadroya katılacak olan oyuncular, kendi çok sınıflı kahramanını yaratıp özelleştirebilecek ve zalim Dragon Lord’u durdurmak için ateş edecek; tuhaf canavarlarla karşılaşacak, hazine dolu zindanları keşfedecek. Bu kaotik fantezi dünyası, koyduğu kurallarla dünyayı değiştiren ve oyunculara rehberlik eden Tiny Tina tarafından hayata geçiriliyor.

Gearbox Entertainmant Company Kurucusu Randy Pitchford, “Gearbox’ı 1999’da kurduğumuzdan bu yana hayalimiz fantezi temelli bir video oyunu yapmaktı. Ekibimizdeki herkesin bu hayali gerçeğe dönüştürmek için yüreğini ve ruhunu koyduğu bu çalışma Tiny Tina’s Wonderlands oldu. Bu oyunu, role play oyunlarını ve looter shooter oyunlarını sevenlere bir aşk mektubu olarak düşünebilirsiniz” dedi. Pitchford, “Umarım türünün son örneği, yepyeni Tiny Tina’s Wonderlands ile yaratıcılık ve tutku dolu bir oyun deneyimi için bize ve dünyadaki milyonlarca oyuncuya katılırsınız” dedi.

Tiny Tina’s Wonderlands® aşağıdaki başlıklar dahil olmak üzere bir dizi yeni ve ilgi çekici özellik sunuyor:

● Platformlar arası Crossplay ve Co-Op: Wonderlands’te tek başınıza ilerlemek başlı başına bir deneyim olsa da, oyunu üç arkadaşınızla birlikte ekranı bölerek ya da tüm platformlarda crossplay imkanıyla online olarak da oynayabilirsiniz.

● Tahmin edilemeyen Fantezi Dünyası: Kuralların nadiren geçerli olduğu bu olağanüstü diyarda rehberiniz Tiny Tina olacak. Görkemli şehirleri, nemli mantar ormanlarını, kaleleri ve daha fazlasını keşfedin.

● Kahramanınızı Kişiselleştirin: Her biri farklı harika yetenekler sunan altı benzersiz beceri ağacını kullanarak geniş çok sınıflı sistemle kendi kahramanınızı yaratın. Seviye atlayın, karakterinizi güçlendirin, yapınızı büyütün ve sonunda Fatemaker olun.

● Silahlar, Büyüler ve Daha Fazlası: Çılgın savaşlarda yıkıcı büyüler, güçlü silahlar ve benzersiz aksiyon becerileriyle kötülüğü mağlup edin. Ateş gücünüzü, karada dolaşan köpekbalıkları, iskeletler ve devasa canavarları devirmek için kullanın.

● Fantastik Karakterlerden Oluşan Kadro: İnatçı kaptan Valentine ve kurallara takıntılı robot Frette bu deneyimde size eşlik edecek. Dragon Lord’u mağlup etmek için çıktığınız yolculukta, bu renkli dünyayı hayata geçiren ‘Fairy Punchfather’ ve ‘Bardbarian’ gibi karakterlerle tanışacaksınız.

Kaynak:  Chip

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar