Cumartesi, Haziran 3, 2023
Ana SayfaMobilTitanyum kasalı Huawei Watch 4 Pro tanıtıldı: İşte özellikleri

Titanyum kasalı Huawei Watch 4 Pro tanıtıldı: İşte özellikleri

Meral Erden: Titanyum Kasalı Huawei Watch 4 Pro Tanıtıldı: İşte Özellikleri 1 Yeni jenerasyon Huawei akıllı saatleri, aylarca süren spekülasyon ve sızıntıların akabinde Münih’te gerçekleşen aktiflikte tanıtıldı. Huawei Watch 4 ve Watch 4 Pro özellikleri ile neler sunuyor bakalım.

Huawei Watch 4 serisi özellikleri

Huawei Watch 4 Pro, havacılık sınıfı titanyum kasasıyla şık görünen eşsiz safir cam ekrana sahip. 48mm kasa, olağan titanyumdan üç kata daha güçlü, iki kat daha sert olan TC4 titanyum alaşımdan yapılmış. Saatin ekran gövde oranı %5.3 daha yüksek, çerçeveler de %16.5 oranında daraltılmış.

Düz Watch 4 modeli, 46mm paslanmaz çelik kasaya sahip. Her iki saat te her vakit açık ekran (always on display) fonksiyonuna ve birçok yeni gezegen saat yüzü seçeneğine sahip, 50 metre suya güçlü.

Huawei Watch 4 serisi, 100’den fazla idman modu ile geliyor ve solunum kontrolü teknolojisiyle donatılmış. Kullanıcının kalp atış suratı, SpO2 kandaki oksijen oranı, EKG, cilt sıcaklığı, atardamar sertliği, gerilim ölçümü üzere sıhhat dataları tek bir noktada gösteriliyor. Saat, tek dokunuşla acil durum bildirimi gönderen yesyeni düşme algılama özelliği ile geliyor.

Watch 4 Pro, eSIM ve yerleşik GPS aracılığıyla LTE ilişkisinin avantajlarını sunuyor. Pil ömrü açısından, Watch 4, tipik kullanımda 3 günü çıkarırken; Watch 4 Pro, 4.5 güne kadar dayanıyor. Güç tasarruf moduyla, Watch 4, 14 güne kadar, Pro model 21 güne kadar dayanabiliyor.

Huawei Watch 4 Pro fiyatı ne kadar, ne vakit çıkacak?

Meral Erden: Titanyum Kasalı Huawei Watch 4 Pro Tanıtıldı: İşte Özellikleri 3 Huawei Watch 4 Pro fiyatı, titanyum kayış seçildiğinde 699 euro, deri kayış seçildiğinde 549 euro’dan başlıyor. Tek kayışla gelen Watch 4’ün fiyatı ise; 449 euro. Huawei’nin yeni akıllı saatleri 8 Haziran’da ön satışa çıkacak, 22 Haziranda’da global pazarda satışa sunulacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar