Çarşamba, Şubat 8, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilUSound ile kablosuz kulaklıklar küçülüyor

USound ile kablosuz kulaklıklar küçülüyor

Şinasi Kaya: USound ile kablosuz kulaklıklar küçülüyor 1

Tam kablosuz kulaklık sınıfının tahminlerin ötesinde büyümesi ve kalabalık bir sektör haline gelmesi yonga üreticilerini de hareketlendirdi. USound firması daha küçük kulaklıkların önünü açacak bir tasarım geliştirdi.

USound etkisi

Elektro-mekanik mikro sistem hoparlörleri konusunda uzman firmalardan USound yeni ve daha küçük bir tasarım geliştirdiğini duyurdu. Bu yeni ses modülü tam kablosuz kulaklıkların ve işitme cihazlarının performansını arttıracak.

Sony INZONE H9 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

1 ay önce eklendi

Tasarımın iki yönlü versiyonu USound Canamara serisinden MEMS hoparlörünü dahil ediyor ve bir woofer gibi davranabiliyor. Diğer versiyon ise tam mesafe ultra kompakt bir modül. Üreticiler kulaklıklardaki hava çıkış boşluklarını optimize ederek farklı ses tecrübeleri sunabilecekler.

Yeni modüller ses kalitesini ve performansını iyileştirirken kullanım sürelerini de uzatıyor. Firma modüllerin geliştirilmesi konusunda Çinli Luxshare-ICT ve AT&S ile iş birliği yapmış. Projenin ilk modülü Ganymede serisinden bir hoparlör ile hazırlanmış ve üreticilere sunulmuş durumda.

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar