Pazartesi, Aralık 5, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilVivo sessizliğini bozdu! Merakla beklenen modelin özellikleri sızdırıldı

Vivo sessizliğini bozdu! Merakla beklenen modelin özellikleri sızdırıldı

Oppo’nun bir alt markası olan ancak günden güne duyurduğu yeni akıllı telefon modelleri ve diğer teknolojik ürünlerle tamamen bağımsız bir şirket imajı çizen Vivo, bu sefer de katlanabilir akıllı telefon pazarına girmeye hazırlanıyor.

Bilindiği üzere katlanabilir akıllı telefon pazarının hem bayrak taşıyan ismi hem de bu pazarın tartışmasız dominant ismi Samsung. Ancak son günlerde diğer önemli markaların da kısa süre içerisinde katlanabilir akıllı telefon modellerini tanıtmaya başlayacağı yönünde birçok haber gelmeye başlamıştı. Hatta Google’ın da katlanabilir bir Pixel modeli üzerinde çalıştığını öğreneli sadece birkaç hafta oluyor.

Vivo sessizliğini bozdu! Merakla beklenen modelin özellikleri sızdırıldı

İşte bugün paylaşılan yeni bir görsel, Çinli teknoloji şirketi Vivo’nun da katlanabilir akıllı telefon üreten şirketler kervanına katılacağını gösterdi. Bizzat Vivo tarafından paylaşılan posterde, şirketin 28 Mart’ta yani yarın bu yeni akıllı telefon modelini resmen tanıtacağı yazıyor. Tabi tarih bu kadar yakın olunca, sızıntılar da peşi sıra gelmeye başladı.

Vivo X Fold adıyla piyasaya sürüleceği iddia edilen yeni katlanabilir akıllı telefonda 6,53 inç FHD+ OLED dış ekran ve 8 inç QHD+ katlanabilir iç ekran bulunacak. Gücünü Snapdragon 8 Gen 1 yonga setinden alacak olan Vivo X Fold’un arka yüzeyinde 50MP + 48MP + 12MP + 8MP’lik 4’lü bir kamera örgüsü bulunacak. Bununla birlikte telefondaki 4.600mAh’lık muhtemel bataryanın böylesi bir akıllı telefon için yeterli olmayabileceğini de söyleyelim.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar