Pazar, Aralık 3, 2023
Ana SayfaMobilVivo, sonunda S17 hakkında net bir tarih verdi

Vivo, sonunda S17 hakkında net bir tarih verdi

Vivo, yeni akıllı telefon serisi S17’i 31 Mayıs’ta Çin’de tanıtacağını duyurdu. Bu seri, standart ve pro modelleri olmak üzere iki farklı modeli içeriyor. Geçtiğimiz hafta Pro modeli Geekbench’te göründü ve artık de standart Vivo S17, tıpkı benchmark platformunda ortaya çıktı. Telefon, V2283A model numarasıyla listelendi ve birtakım kıymetli özelliklerini deşifre etti.

Vivo S17’nin Geekbench listelemesi, telefonun 1.8GHz’de dört çekirdek, 2.4GHz’de üç çekirdek ve 2.52GHz’de çalışan birincil bir çekirdeğe sahip olduğunu ortaya koydu. Bu, Qualcomm’un Snapdragon 778G+ yonga setine denk geliyor. Ayrıyeten, benchmark platformunun raporuna nazaran, telefonun 12GB RAM’le çıkacağı da belirtiliyor. Lakin lansman sırasında daha fazla yapılandırma da bekleyebiliriz. Telefonun kutudan çıktığında Android 13 işletim sistemiyle geleceği belirtiliyor.

Vivo, sonunda S17 hakkında net bir tarih verdi

Geekbench’in tek çekirdekli ve çok çekirdekli test sonuçlarına nazaran Vivo S17, sırasıyla 817 ve 2,607 puan alıyor. Fakat, benchmark veritabanı diğer ayrıntılar vermiyor.

Gelen duyumlar, Vivo S17’nin 6.78 inçlik bir ekranla geleceğini ve bu ekranın 1.5K çözünürlüğe ve 120Hz yenileme suratına sahip bir AMOLED olacağını öne sürüyor. Ayrıyeten, telefonun 50MP’lik OIS dayanaklı birincil bir sensöre ve 8MP’lik bir ultra geniş açı lensine sahip olacağı kestirim ediliyor. Yakında piyasaya sürülecek olan bu telefonun 66W yahut 80W süratli şarjı destekleyeceği düşünülüyor. Öbür yandan, Vivo S17 Pro’nun art tarafında çift soft LED’li 50MP’lik bir selfie kamerası ve 2x portre lensine sahip olduğu doğrulandı. Vivo S17 serisi hakkındaki resmi ayrıntıları ise Çarşamba günü öğreneceğiz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar