Pazar, Aralık 3, 2023
Ana SayfaMobilVivo V29 serisinden yeni haberler var

Vivo V29 serisinden yeni haberler var

Çin merkezli teknoloji şirketi Vivo, Vivo V29 serisi akıllı telefonlar üzerinde çalıştığı tez ediliyor. Son raporlar, seriye en az üç modelin dahil edileceğini açıkladı; Vivo V29 Lite, Vivo V29 ve Vivo V29 Pro. Şirket, birinci olarak Lite modelini piyasaya sürmeyi planlıyor. Vivo V29 Lite, Google Play Console’da görüldü ve son onayını Küresel Certification Forum (GCF) tarafından aldı.

Vivo’nun yeni modeli, V2244 model numarasıyla GCF veritabanında görüntülendi ve Vivo V29 Lite 5G ismi altında onay aldı. Lakin, listelemede aygıtın başka özellikleri hakkında hiçbir bilgi yer almadı.

Önceki raporlara nazaran, Vivo V29 Lite 5G, FHD+ bir ekranla birlikte gelecek. AMOLED panelin, parmak izi tarayıcısı ile birleştirilmiş olabileceği de söyleniyor. Aygıt, Android 13 işletim sistemi ve FunTouch OS ile birlikte gelecek.

Vivo V29 serisinden yeni haberler var

Vivo V29 Lite 5G modelinde Snapdragon 695 yonga seti bulunacak. Aygıtta 8 GB RAM yer alacak. Birebir aygıtın, Çin pazarında Vivo Y78 6G olarak yine markalanacağı argüman ediliyor. Y78’in Çin sertifikaları, 5.000 mAh batarya ve 44W süratli şarj özelliği ile geleceğini ortaya koyuyor.

Diğer yandan, Vivo, Çin’de Vivo Y78+ 5G orta segment telefonunu piyasaya sürdü. Aygıt, Vivo’nun Y serisindeki birinci eğimli kenarlı OLED ekran özelliğine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Ayrıyeten, 50 megapiksel çift art kamera, OIS takviyesi, Snapdragon 695 ve 44W süratli şarj üzere öteki değerli özellikler sunuyor. Okuyucular, bu sayfayı ziyaret ederek Vivo Y78+ 5G modelinin özellikleri ve fiyatı hakkında daha fazla bilgi edinebilirler.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar