Salı, Kasım 29, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilVivo X Fold, 80W Şarj Dayanağıyla Birlikte Onaylandı

Vivo X Fold, 80W Şarj Dayanağıyla Birlikte Onaylandı

Vivo, söylentilere göre ilk katlanabilir akıllı telefonunu bu yıl içinde piyasaya sürecek. V2178A model numarasını taşıyan Vivo X Fold, akıllı telefonun 80 watt şarj desteğine sahip olacağını doğrulayan bir 3C listelemesinde göründü. Aynı akıllı telefon, geçen hafta Çin’de Full HD+ çözünürlüğe sahip, 6,5 inç boyutunda bir kapak ekranına sahip olduğunu ortaya koyan bir sertifikada da görülmüştü.

Bununla birlikte akıllı telefonun yakın zamanda sızdırılan bir taslak çizimi, Vivo X Fold’un kamera detaylarını ortaya çıkarmıştı. Bu taslak çizimden anlaşıldığı kadarıyla, telefonun 120 Hz yenileme hızına sahip olması beklenen kapak ekranında bir kamera deliği bulunacak ve aynı zamanda telefonun arka tarafında periskop lensli dörtlü bir kamera donanımı bulunacak.

Şinasi Kaya: Vivo X Fold, 80W Şarj Dayanağıyla Birlikte Onaylandı 1

GSM Arena tarafından aktarılan habere göre, akıllı telefonun iç ekranının çapraz olarak 8 inç boyutunda olması ve QHD+ çözünürlük ve 120 Hz ekran yenileme hızı sunması bekleniyor. Bunun yanı sıra Vivo X Fold’un Snapdragon 8 Gen 1 yonga setine sahip olacağı ifade ediliyor.

Ayrıca Vivo X Fold katlanabilir akıllı telefonun, yazının başında bahsetmiş olduğumuz 80 watt gücünde kablolu şarj desteğinin yanı sıra, 50 watt gücünde kablosuz şarj desteğine sahip 4.600 mAh kapasiteli bir batarya ile birlikte geleceği iddia edilmiş.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar