Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaDonanımVivo’nun yeni bütçe dostu kablosuz kulaklık modelinin fiyatı muhakkak oldu

Vivo’nun yeni bütçe dostu kablosuz kulaklık modelinin fiyatı muhakkak oldu

Vivo, Çin’deki Vivo S17 serisi tanıtım etkinliğinde, yeni bir ses aksesuarını da müşterilerinin beğenisine sundu. Bu aksesuar, şirketin en yeni gerçek kablosuz kulaklığı olan Vivo TWS Air Pro’dur. Honor Earbuds X5 ile birebir fiyat aralığında yer alan ve Oppo Enco R2‘ye nazaran daha ekonomik bir seçenek olarak karşımıza çıkan bu kulaklıklar, rakiplerinde bulunmayan Faal Gürültü Engelleme (ANC) özelliği ile dikkat çekiyor. Fakat, çoklu irtibat dayanağı sunma konusunda Vivo modeli biraz eksik kalıyor.

Vivo TWS Air Pro kulaklıklar, 14.2 mm şoförlere sahip ve Bluetooth 5.3 üzerinden aygıtlarla temas kurabiliyor. Vivo’nun akıllı telefonları ve tabletleri ile kolay eşleşme imkanı sunuyor. Bu kulaklığın IP54 su direnci bulunuyor ve kullanıcılarına dokunma hareketi denetimleri ile 88ms düşük gecikme modu özellikleri sunuyor. Bu kulaklıklar, bütçe dostu olmalarına karşın yalnızca standart SBC ve AAC ses kodeklerini destekliyor ve tıpkı vakitte 3D ses efektleri de sağlıyor.

Vivo’nun yeni bütçe dostu kablosuz kulaklık modelinin fiyatı belirli oldu

Vivo TWS Air Pro kulaklıkların her biri yaklaşık 4g yükünde ve ANC olmadan tam 6 saatlik bir kullanım müddeti vaat ediyor. Lakin, gürültü engelleme özelliği açıkken kullanım mühleti yarı yarıya azalarak 3 saate düşüyor. Şarj kutusuyla birlikte bu müddetler sırasıyla 30 saat ve 15 saate kadar yükseliyor.

Vivo TWS Air Pro, Çin’de 299 yuan fiyat etiketi ile satışa çıkarıldı. Koyu Mavi yahut Parlak Beyaz renk seçenekleri ile satın alınabiliyor. Bu yeni kablosuz kulaklıklar şu anda piyasada mevcut ve Vivo, kısa bir müddetliğine 30 yuanlık bir indirim uyguluyor. Bu kulaklıkların global pazarlarda ne vakit satışa sunulacağı ise şimdi açıklanmadı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar