Pazar, Eylül 25, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilWhatsApp, iOS'tan sonra Android'de de yeni kamera orta yüzüne kavuşuyor....

WhatsApp, iOS’tan sonra Android’de de yeni kamera orta yüzüne kavuşuyor….

Kısa süre önce WhatsApp, sesli mesaj kayıtlarını duraklatma veya devam ettirme, dalga formu görselleştirme, sohbet dışı oynatma vb. dahil olmak üzere bir grup yeni sesli mesajlaşma özelliğinin eklendiğini duyurdu.

Şimdi ise firma kamera ara yüzünü tamamen yeniledi. Bu yeni WhatsApp kamera ara yüzü, WhatsApp Android beta uygulamasını yükleyen kullanıcılar tarafından görülebiliyor.

Bu kamera ara yüzü WhatsApp için tamamen yeni bir özellik değil. Yeni ara yüz, birkaç aydır iOS kullanıcılarına sunulmaktaydı. Ancak yeni kamera ara yüzü artık Android kullanıcıları için de sunuluyor ve şu anda sadece beta sürümünde mevcut.

WABetaInfo tarafından yayınlanan en son habere göre, bazı WhatsApp beta kullanıcıları güncellenmiş kamera ara yüzünü kullanabiliyor. Yeni ara yüz, medya seçici için tamamen yeni bir görünüm içeriyor.

WhatsApp kamera medya çubuğu, yeni ara yüzün geliştirilmesi sırasında planlandığı için kaldırılmadı. Yeni WhatsApp kamera ara yüzü ve yeniden tasarlanan medya seçici özellikleri, WhatsApp beta kullanıcıları için şu anda kullanılabilir durumda ancak uygulamanın kararlı sürümünün bu yeni özelliklere ne zaman kavuşacağı henüz belli değil…

Kaynak:  Chip

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar