Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaMobilWhatsApp, iOS'tan sonra Android'de de yeni kamera orta yüzüne kavuşuyor....

WhatsApp, iOS’tan sonra Android’de de yeni kamera orta yüzüne kavuşuyor….

Kısa süre önce WhatsApp, sesli mesaj kayıtlarını duraklatma veya devam ettirme, dalga formu görselleştirme, sohbet dışı oynatma vb. dahil olmak üzere bir grup yeni sesli mesajlaşma özelliğinin eklendiğini duyurdu.

Şimdi ise firma kamera ara yüzünü tamamen yeniledi. Bu yeni WhatsApp kamera ara yüzü, WhatsApp Android beta uygulamasını yükleyen kullanıcılar tarafından görülebiliyor.

Bu kamera ara yüzü WhatsApp için tamamen yeni bir özellik değil. Yeni ara yüz, birkaç aydır iOS kullanıcılarına sunulmaktaydı. Ancak yeni kamera ara yüzü artık Android kullanıcıları için de sunuluyor ve şu anda sadece beta sürümünde mevcut.

WABetaInfo tarafından yayınlanan en son habere göre, bazı WhatsApp beta kullanıcıları güncellenmiş kamera ara yüzünü kullanabiliyor. Yeni ara yüz, medya seçici için tamamen yeni bir görünüm içeriyor.

WhatsApp kamera medya çubuğu, yeni ara yüzün geliştirilmesi sırasında planlandığı için kaldırılmadı. Yeni WhatsApp kamera ara yüzü ve yeniden tasarlanan medya seçici özellikleri, WhatsApp beta kullanıcıları için şu anda kullanılabilir durumda ancak uygulamanın kararlı sürümünün bu yeni özelliklere ne zaman kavuşacağı henüz belli değil…

Kaynak:  Chip

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar