Cuma, Aralık 9, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilWhatsApp, Kişi ve Küme Bilgileri İçin Yeni Kullanıcı Arayüzünü Kullanıma Sunuyor

WhatsApp, Kişi ve Küme Bilgileri İçin Yeni Kullanıcı Arayüzünü Kullanıma Sunuyor

İletişim Bilgileri için yeni arayüzü kullanıma sunan WhatsApp şu sıralarda daha fazla iOS beta test cihazı için aynı özelliği yayınlıyor. iOS 22.6.0.73 güncellemesi için mesajlaşma uygulamasının betası hakkındaki makalede, WhatsApp’ın belirli beta test kullanıcılarına ve bazı durumlarda bazı kararlı sürüm kullanıcılarına “İletişim Bilgileri” için yeni bir kullanıcı arayüzü sunduğu açıklandı.

Bununla birlikte WABetaInfo’nun paylaştığı yeni bir habere göre, WhatsApp şu sıralarda yeni bir özelliği daha kullanıcılarına sunmaya başladı. Mesajlaşma uygulaması, “Grup Bilgileri” için de aynı yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzünü aktif hale getiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: WhatsApp, Kişi ve Küme Bilgileri İçin Yeni Kullanıcı Arayüzünü Kullanıma Sunuyor 1

Yukarıda paylaşmış olduğumuz ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, İşletme Bilgileri için de yeni bir kullanıcı arayüzü mevcut. WhatsApp, kullanıma sunulan en son güncelleme ile birlikte, çok sayıda kullanıcı için yeni İletişim Bilgileri, İş Bilgileri ve Grup Bilgileri kullanıcı arayüzlerini etkinleştiriyor.

Yeni kullanıcı arayüzü, en son WhatsApp beta güncellemesini yükledikten sonra, tüm beta test kullanıcıları için 24 saat içinde kullanılabilir olacak. Ayrıca yakın zaman içerisinde App Store’daki kararlı sürümleri kullanan kişiler için de kullanıma sunulacağını belirtelim.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar