Pazartesi, Aralık 5, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunXbox Game Pass İçin Aile Planı Geliyor

Xbox Game Pass İçin Aile Planı Geliyor

Microsoft tarafından bu yıl bir Xbox Game Pass aile planı sunulmasının planlandığı bildirildi. Windows Central’ın haberine göre Microsoft bir süredir Xbox Game Pass için bir aile planı düşünüyor ve şirket yakın gelecekte aile planını duyurmaya çok yakın.

Aile planı seçeneğinin, beş oyuncu için Xbox Game Pass’e erişim sağlayacağı ve ayrı hesapların maliyetinden daha ucuza fiyatlandırılacağı ifade ediliyor. Ayrıca Microsoft’un şirketin Microsoft 365 Aile abonelikleri için de kullandığı Aile Hesabı sistemini entegre edeceği belirtilmiş.

Xbox Game Pass, PC Game Pass ve Microsoft’un oyun abonelik hizmetinin Ultimate sürümü için ayrı aile aboneliklerinin olup olmayacağı ise net değil. Şirketin telif ücretlerinin nasıl dağıtıldığı ve içeriklerini ana Xbox Game Pass planları için şu anda lisanslayan üçüncü taraf yayıncılar için tazminat konusunda ayrıntılar üzerinde çalışması gerektiği belirtiliyor.

Microsoft şu anda ayda 29.99 TL karşılığında Xbox Game Pass veya PC Game Pass sunuyor. Hiçbiri çevrimiçi çok oyunculu yetenekleri içermiyor. Öte yandan 44.99 TL karşılığında Xbox Game Pass Ultimate’e yükseltme yapılabiliyor. Böylece konsol, PC, EA Play erişimi ve çevrimiçi çok oyunculu Game Pass’in kilidini açılabiliyor.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar