Pazartesi, Ekim 3, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilXiaomi Mi 11 Lite için kararlı MIUI 13 güncellemesinin küresel dağıtımı başladı

Xiaomi Mi 11 Lite için kararlı MIUI 13 güncellemesinin küresel dağıtımı başladı

Şinasi Kaya: Xiaomi Mi 11 Lite için kararlı MIUI 13 güncellemesinin küresel dağıtımı başladı 1

Akıllı telefonlarını MIUI 13 sürümüne yükseltmeyi dört gözle bekleyen Xiaomi Mi 11 Lite sahipleri için sevindirici bir haber geldi. Çinli şirket Mi 11 Lite modeli için kararlı MIUI 13 güncellemesinin global dağıtımını başlattı.

Yeni ürün yazılımı V13.0.2.0.SKQMIXM sürüm numarasına sahip ve dünyanın farklı bölgelerindeki akıllı telefonlara ulaşmaya başladı. Kademeli olarak sunulan güncelleme yakında tüm bölgelerdeki kullanıcılar için indirilebilir olacak.

Şinasi Kaya: Xiaomi Mi 11 Lite için kararlı MIUI 13 güncellemesinin küresel dağıtımı başladı 2

MIUI 13 neler getiriyor?

Güncellemeyle birlikte akıllı telefon sahipleri yeni duvar kağıtları, temalar, sistem sesleri widget’lar ve animasyonlara kavuşacak. Ayrıca artık tüm arayüzde akıllı telefon ekranında görüntülenmeye daha uygun olan MiSans yazı tipi kullanılıyor.

MIUI 13 kararlılık, performans, güvenlik ve gizlilik açısından birçok iyileştirmeyi de beraberinde getiriyor. Her zaman olduğu gibi güncelleme cihazınıza ulaştığında bir bildirim alacaksınız. Dilerseniz ayarlar menüsünden manuel olarak da kontrol edebilirsiniz.

Mi 11 Lite’ın geçen yıl MIUI 12 arayüzü ile piyasaya sürüldüğünü hatırlatalım. Akıllı telefon daha sonra MIUI 12.5 sürümüne yükseltildi.

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar