Cumartesi, Mart 25, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilXiaomi sonunda akıllı telefonları için USB 3.0'a geçebilir

Xiaomi sonunda akıllı telefonları için USB 3.0’a geçebilir

Yeni bir rapor, Xiaomi’nin gelecekteki akıllı telefon modelleriyle ilgili planlarına yönelik ilginç bilgiler ortaya çıkardı. Şirket görünüşe göre cep telefonları için USB 3.0 ve hatta DP testlerini test ediyor ve bu da yakında en son standartları benimseyeceğini ima ediyor.

Xiaomi sonunda akıllı telefonları için USB 3.0’a geçebilir

Ulaş Utku Bozdoğan: Xiaomi sonunda akıllı telefonları için USB 3.0'a geçebilir 1

Haber, Çinli teknoloji devinin yeni ürünleri için USB 3.0 desteği getirmeyi planladığını belirten konuya yakın kaynaklardan (Via ITHome) geliyor. Yeni raporda, CIT’in bir ekran görüntüsü de paylaşıldı. Xiaomi cihazları için bir donanım test aracıdır. Kullanıcılar, Ayarlar’da Çekirdek sürümüne birden çok kez tıklayarak çeşitli donanımlara girebilir ve işlevsel testler yapabilir.

Başka bir deyişle, şirket nihayet telefonları için en son standardı getirmek için çalışıyor. Marka, amiral gemisi serisinde yıllardır USB 3.0 standardını kullanmamasıyla ün salmış. Öyle görünüyor ki, yakında durum artık böyle olmayabilir. Xiaomi 12 Ultra lansmanı hemen köşedeyken, bu modelin USB 3.0 standartlarını benimseyen ilk model olması şaşırtıcı olmayacak. Bunun şu anda sadece bir spekülasyon olduğunu unutmayın, bu nedenle şimdilik bu rapora kesin gözüyle bakmamak gerek. Bu konuyla ilgili ek bilgiler mevcut olduğunda güncellemeler sağlayacağız, bu nedenle daha fazla güncelleme için bekleyin.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar