Pazar, Aralık 3, 2023
Ana SayfaDonanımXiaomi’nin yeni akıllı gözlük modeli hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor

Xiaomi’nin yeni akıllı gözlük modeli hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor

Xiaomi’nin MIJIA markasının altında bulunan Akıllı Ses Gözlükleri’nin gelecek hafta, 9 Haziran 2023 tarihinde, tanıtılacağını kısa bir mühlet evvel duyurdu. Bu akıllı ses gözlükleri, daha öncesinde bağış toplama prosedürüyle piyasaya sunulmuştu. Xiaomi, artık MIJIA Akıllı Ses Gözlükleri’nin resmi satışına başlama hazırlığında.

MIJIA Akıllı Ses Gözlükleri, epey hafif bir dizayna sahip ve bu dizaynıyla kullanıcıların dikkatini çekiyor. Bu gözlükler, açık Bluetooth kulaklıklarını tempoların içine gizleyerek, kullanıcıların hareket halindeyken sesli içerikleri dinleyebilmesine imkan sağlıyor. Bu akıllı ses gözlükleri, birleştirilmiş bir yapıyla iki eseri tek bir eserde toplayarak, yalnızca 38.1g tartısında bir eser ortaya koyuyor. Olağan bir gözlüğe kıyasla, MIJIA akıllı ses gözlükleri biraz daha ağır olsa da kullanım kolaylığı sunuyor.

Xiaomi’nin yeni akıllı gözlük modeli hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor

MIJIA Akıllı Ses Gözlükleri’nin pil ömrü, daima konuşma modunda 7 saatken, müzik dinleme durumunda 10 saate kadar çıkabiliyor. Olağan kullanımda bu akıllı ses gözlükleri, günlük 22 saat kullanım mühleti ve bekleme modunda bir haftadan fazla pil ömrü sunuyor. Gözlüklerin tempolarının her iki tarafında 30mm’lik dokunmatik alanlar bulunuyor ve bu alanlar, kör işletim için özel olarak tasarlandı. MIJIA Akıllı Ses Gözlükleri, manuel geçiş yapma gerekliliği olmadan, iki aygıtı tıpkı anda Bluetooth üzerinden bağlama imkanı sağlıyor.

MIJIA Akıllı Ses Gözlükleri’nin başlangıç fiyatı, 899 yuan (yaklaşık 126 dolar) olarak belirlendi. Xiaomi, yeni MIJIA ses gözlüklerinin global pazarda ne vakit ve hangi fiyatla sunulacağı konusunda şimdi bir detay paylaşmadı. Fakat lansman tarihine yaklaştıkça daha fazla detay paylaşılacağı bilgisi verildi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar