Cumartesi, Haziran 3, 2023
Ana SayfaYazılımYeni yerli teşebbüs CovenLabs markaları Web3’e taşıyacak

Yeni yerli teşebbüs CovenLabs markaları Web3’e taşıyacak

Ulaş Utku Bozdoğan: Yeni Yerli Teşebbüs Covenlabs Markaları Web3’E Taşıyacak 1 Blockchain tabanlı Web3 projeleri geliştirme maksadıyla kurulan yerli teknoloji şirketi CovenLabs, markaları Web3’e taşıyor. CovenLabs, Colendi Kurucu Ortağı Mihriban Ersin Tekmen ve Mert Fırat tarafından kuruldu.

CovenLabs, markaların ve işletmelerin Web3 dünyasında yerini alabilmeleri için şahsileştirilmiş tahliller üretecek. Ayrıyeten fon, topluluk, ağ ve finansal dayanaklar sağlayacak. CovenLabs, Türkiye’de Web3 ekosisteminin genişlemesi ve geliştirilmesi için değerli rol oynayacak. Strateji geliştirmekten, NFT yaratımına ve tokenizasyona, oyunlaştırmadan fintek entegrasyonuna, içerik idaresi ve topluluk geliştirmeye kadar geniş bir skalada özelleştirilmiş hizmetler sağlayacak.

Yeni teşebbüsü hakkında açıklamalarda bulunan Colendi’nin Kurucu Ortağı ve İdare Şurası Üyesi Mihriban Ersin Tekmen, “Teknoloji ve fintek alanındaki yılların verdiği deneyim ve güvenilirliğimizi Web3 projesini kurgulamak ve gerçekleştirmek kullanacağız. Deneyim, teknik bilgi ve yaratıcılığı dünya çapında üst seviye bir takımla bu alanda fark yaratacağız.” dedi.

Ersin Tekmen, açıklamasının devamında şu sözleri kullandı:

“Web3 ile bir çığır açılıyor. Herkesin global iktisada iştirak bahtı elde ettiği merkeziyetsiz bir gelecek kuruyoruz. Bu yeni dünyada CovenLabs, fizikî ve dijital dünyalar ortasında bir köprü olacak. Hem kendi Web3 projelerimizi hayata geçirecek, hem de bize ulaşan projeleri A’dan Z’ye inceleyip, değerlendirmeden geçenlere hangi kademede olursa olsun teknik, pazarlama, tasarım ve yatırım takviyeleri vereceğiz. Merkeziyetiz dünya için ses getirecek projeler tasarlamak, gerçekleştirmek ve sürdürmek için eşsiz yaratıcılığa ve bilgi donanımına sahip bir grup kurduk.”

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar