Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaİnternetAmazon'dan Alıp Beğendiğimiz 11 Eser - Haziran 2022

Amazon’dan Alıp Beğendiğimiz 11 Eser – Haziran 2022

Hayatın her alanından ürünlerin bulunduğu ve Türkiye’ye girişinden bu yana ürün yelpazesini giderek genişletmeye devam eden Amazon Türkiye’den bugün farklı bir listeyle karşınızdayız. Bu listemizde, çeşitli kategorilerden her an ihtiyacınız olabilecek ya da sahip olmak isteyebileceğiniz, bizim de satın aldığımız ürünleri bir araya getirdik.

Amazon Türkiye’den seçtiğimiz bu ürünler arasında Logitech G213 oyuncu klavyesi, mutfak terazisi, uygun fiyatlı bir aksiyon kamerası ve yine uygun fiyatlı bir kablosuz fare de yer alıyor. Gelin, Amazon’dan kolay bir şekilde satın alabileceğiniz ve 30 gün içinde fikrinizden vazgeçtiğinizde hiçbir koşul olmadan iade edebileceğiniz ürünlere yakından bakalım.

 • Avantajlı fiyatlardan faydalanmak ve daha sonraki indirimlerden erken haberdar olmak için buradan Amazon Prime üyesi olabilirsiniz. Amazon Prime üyeliği içerisinde ayrıca hızlı kargo, Prime Video ve Prime Gaming yanında geliyor 🙂

Amazon Türkiye’den bu ay satın aldığımız ürünler:

Mutfaktaki en büyük eksiklerinizden birini tamamlayacak mermer havan:

Ulaş Utku Bozdoğan: Amazon'Dan Alıp Beğendiğimiz 11 Eser - Haziran 2022 1

 • Fiyatı: 88,56 TL

Her mutfakta bulunması gereken pratik araçlardan birisi olan havan eksiğiniz varsa, masif mermerden üretilen bu havanı tercih edebilirsiniz. Bu araç, özellikle sarımsak ezici olarak mutfaklarda görev yapmaktadır.

Ne yediğinizi tam olarak bilmek istiyorsanız: Bluefox dijital mutfak terazisi

Ulaş Utku Bozdoğan: Amazon'Dan Alıp Beğendiğimiz 11 Eser - Haziran 2022 3

 • Fiyatı: 129 TL

Özellikle belirli bir beslenme düzenini takip ediyorsanız ya da etmek istiyorsanız, mutfak terazisi en büyük dostunuz olacak. Listemizdeki bu ürün de uygun fiyatı ve paslanmaz çelik yüzeyi gibi özellikleriyle tercih edebileceğiniz bir seçenek.

Yemeklerinizi en doğru şekilde pişirmenizi sağlayacak mutfak termometresi:

Ulaş Utku Bozdoğan: Amazon'Dan Alıp Beğendiğimiz 11 Eser - Haziran 2022 5

 • Fiyatı: 39,99 TL

Her evde olması gereken mutfak araçlarından bir diğeri olan mutfak termometreleri, yemeğinizin en iyi şekilde piştiğinden emin olmanızı sağlıyor. Eğer bir termometre arayışındaysanız fakat çok bütçe ayırmak istemiyorsanız, uygun fiyatlı olan ve 300 santigrat dereceye kadar ısı ölçebilen bu termometreyi tercih edebilirsiniz.

Hem ev hem de endüstriyel kullanım alanına sahip su ısıtıcı:

Ulaş Utku Bozdoğan: Amazon'Dan Alıp Beğendiğimiz 11 Eser - Haziran 2022 7

 • Fiyatı: 135,93 TL

Özellikle bol miktarlarda su ısıtmak istiyorsanız, daldırma tipi su ısıtıcılar en büyük yardımcınız olabilir. Suyun hacmi ne olursa olsun kısa sürede suyu ısıtmanızı sağlayan bu ısıtıcıların kullanımı da oldukça basittir.

Ucuza kablosuz mouse isteyenlere: A4Tech kablosuz mouse

Ulaş Utku Bozdoğan: Amazon'Dan Alıp Beğendiğimiz 11 Eser - Haziran 2022 9

 • Fiyatı: 149,84 TL

Kablolar hızlı bir şekilde tarihe karışırken kendinizi bu akıma dahil etmek ya da yeni bir kablosuz fare almak istiyorsanız, uygun fiyatlı olan bu ürüne göz atabilirsiniz. Bilgisayar donanımlarında kendini kanıtlayan A4Tech’in faresi, 2.000 DPI’a kadar hassasiyet sunuyor.

Uygun fiyata aksiyon kamerası arayışındaysanız: FullHD çözünürlüklü aksiyon kamerası:

Ulaş Utku Bozdoğan: Amazon'Dan Alıp Beğendiğimiz 11 Eser - Haziran 2022 11

 • Fiyatı: 217 TL

Bir aksiyon kamerası arayışındaysanız fakat çok bütçe ayıramıyorsanız, listemizdeki bu ürüne göz atabilirsiniz. Kamera, elbette yüksek fiyatlı alternatifleri kadar kaliteli görüntü sunamıyor fakat bu kamerayla önce ilginizi test edebilir, kendiniz için bir başlangıç noktası oluşturabilirsiniz.

Pahalıya kaçmadan kaliteli oyuncu klavyesi arayanlara: Logitech G213

Ulaş Utku Bozdoğan: Amazon'Dan Alıp Beğendiğimiz 11 Eser - Haziran 2022 13

 • Fiyatı: 553,44 TL

Yeni bir klavye arıyor ancak cüzdanınızın ağzını çok da açmak istemiyorsanız, Logitech’in en popüler modellerinden olan G213’e şans verebilirsiniz. RGB ışık desteğine sahip olan klavye, aynı zamanda sıvı dökülmesine de dayanıklı durumda.

Ortam gürültüsünü ölçmeniz gerekirse: Desibel ölçüm cihazı:

Ulaş Utku Bozdoğan: Amazon'Dan Alıp Beğendiğimiz 11 Eser - Haziran 2022 15

 • Fiyatı: 383,45 TL

İster iş, ister kişisel nedenlerden herhangi bir durumda ortam gürültüsünü ölmeniz gerektiğinde listemizdeki bu ürün yardımınıza koşabilir. Walfront tarafından üretilen cihaz, 35 – 135 dB arasında ölçüm gerçekleştirebiliyor.

Tasarrufun temellerini kendiniz atmak istiyorsanız: Wattmetre enerji ölçer:

Ulaş Utku Bozdoğan: Amazon'Dan Alıp Beğendiğimiz 11 Eser - Haziran 2022 17

 • Fiyatı: 231,25 TL

Elektrik fiyatlarının arttığı ve artmaya devam ettiği dönemde ne kadar enerji harcadığınızı ve nereden kısmak gerektiğini belirlemek için bir wattmetre işinizi çözebilir. Elbette bu cihazı farklı amaçlarla da kullanabilirsiniz.

Uğraşsız bir şekilde ateş ölçmek için: Dijital temassız ateş ölçer:

Ulaş Utku Bozdoğan: Amazon'Dan Alıp Beğendiğimiz 11 Eser - Haziran 2022 19

 • Fiyatı: 184,90 TL

Kendi sağlığınızdan veya yakınınızdan şüphelendiğiniz durumlarda kolay bir şekilde ateş ölçebilmek için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Ürün, özellikle koronavirüs döneminde işyerlerinde kullanılıyordu.

Evde benzin üretmeyi denemek isteyenler için elzem bir malzeme: Sodyum hidroksit:

Ulaş Utku Bozdoğan: Amazon'Dan Alıp Beğendiğimiz 11 Eser - Haziran 2022 21

 • Fiyatı: 64,49 TL

Akaryakıt fiyatlarının arşa çıktığı dönemde evde kendi benzinini üretme konusu merak edilirken biz de bu sorunun peşine düştük. Evde benzin üretiminde kullanılan ürünlerden birisiyse sodyum hidroksit idi. Bu ürünün ne amaçla kullanıldığını görmek ve evde benzin üretmenin gerçekten mümkün olup olmadığını görmek için YouTube kanalımızı takipte kalın 🙂

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar