Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaDonanımTCL NXTWEAR S akıllı gözlükler Türkiye'de satışa sunuldu

TCL NXTWEAR S akıllı gözlükler Türkiye’de satışa sunuldu

TCL’in XR tecrübelerde ihtilal yaratan TCL NXTWEAR S giyilebilir ekran gözlükleri Türkiye’de satışa sunuldu. Son kullanıcılar için geliştirilen şık XR gözlüğü, çarpıcı bir ekran ve ses kalitesi ile birlikte geliyor. 130 inç büyüklüğe eş bedel bir ekrandan yüksek çözünürlüklü izleme tecrübesi sunan yeni jenerasyon çift 1080p Micro OLED ekranı ve eşsiz akustik faz tedbire modu ile her yerde, her vakit sinematik görsel ve işitsel şölen sunuyor.

Geleneksel gözlüklere benzerlik ve konfor göz önünde bulundurularak tasarlanan TCL NXTWEAR S, 89 gr. hafifliği ile kullanımı da epey kolaylaştırıyor. Gözlük ayrıyeten USB Type-C irtibat takviyesine de sahip. Ayrıyeten Display Port (DP) özelliğine sahip uyumlu aygıtlarla ferdî ekranın eşsiz tecrübesini yaşayabilirsiniz. Dahili stereo hoparlörleri de bulunan gözlüğüne dilerseniz bluetooth üzerinden kendi kulaklığınızı da bağlayabiliyorsunuz.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar