Pazar, Nisan 2, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilApple beklenen açıklamayı yaptı! Moraller bozuldu

Apple beklenen açıklamayı yaptı! Moraller bozuldu

Ulaş Utku Bozdoğan: Apple beklenen açıklamayı yaptı! Moraller bozuldu 1

GSM Arena’nın haberine göre, konferansa yüz yüze katılım da olacak, ancak sınırlı kişi davet edilecek. Açılış konuşması önceden kaydedilecek ve kayıttan yayınlanacak. Bununla birlikte Cupertino, 1 Infinite Loop’taki Apple Park, kapılarını sınırlı sayıda geliştiriciye açacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Apple beklenen açıklamayı yaptı! Moraller bozuldu 2

Sınırlı sayıdaki geliştirici, Apple‘ın mühendisleri ve tasarımcılarının açılış konuşmalarını canlı olarak izleyebilecek. Bu şanslı azınlık, bu haftanın ilk günlerinde çevrimiçi bir form aracılığıyla başvuruda bulundu ve şimdilerde davetiyeler gönderilmeye başlandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Apple beklenen açıklamayı yaptı! Moraller bozuldu 3

Tüm katılımcıların “Apple‘ın sağlık ve güvenlik protokollerini takip etmesi”, yani negatif bir COVID-19 testi sunmaları bekleniyor. Ancak maske takmak isteğe bağlı olacak. Katılımcılar ayrıca Apple Park’ta yer alan yeni Geliştirici Merkezi’nin tesislerini de gezebilecekler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Apple beklenen açıklamayı yaptı! Moraller bozuldu 4

Tüm katılımcıların “Apple’ın sağlık ve güvenlik protokollerini takip etmesi”, yani negatif bir COVID-19 testi sunmaları bekleniyor. Ancak maske takmak isteğe bağlı olacak. Katılımcılar ayrıca Apple Park’ta yer alan yeni Geliştirici Merkezi’nin tesislerini de gezebilecekler.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar