Cumartesi, Mart 25, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilApple, E-Mürekkep Teknolojisini Test Ediyor Olabilir

Apple, E-Mürekkep Teknolojisini Test Ediyor Olabilir

Apple tarafından henüz herhangi bir katlanabilir cihaz piyasaya sürülmedi. Apple analisti Ming-Chi Kuo bunun nedeni olarak şirketin e-mürekkep de dahil olmak üzere çeşitli görüntüleme teknolojilerini test etmesine işaret ediyor.

E-mürekkep görüntüleme teknolojisinin uygulanması bundan birkaç yıl sonra olabilir ancak Kuo en son tweetinde Apple’ın bunu katlanabilir iPhone akıllı telefonlar ve katlanabilir iPad tabletler için test ettiğini iddia ediyor. Şirket büyük ihtimalle bunu kapak ekranı için düşünüyor olabilir.

Kuo, e-mürekkep görüntüleme teknolojisinin en dıştaki panel için kullanılabileceğini, birincil ekranın daha iyi bir teknolojiden yararlanacağını iddia ediyor. İkincil panelin e-mürekkep görüntüleme teknolojisini kullanmasının nedeni teknolojinin güç tasarrufu yeteneklerinden kaynaklanıyor. Kapak ekranında e-mürekkep teknolojisini kullanan Apple, etkileyici batarya ömrü sağlarken önemli güncellemeleri, çeşitli formlardaki bildirimleri ve daha fazlasını görüntülemek için bunu kullanabilir.

Bakalım Apple’ın katlanabilir ürünlerini ne zaman görebileceğiz?

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar