Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaMobilApple Watch Series 8 nasıl olacak? İşte render görselleri

Apple Watch Series 8 nasıl olacak? İşte render görselleri

Ulaş Utku Bozdoğan: Apple Watch Series 8 Nasıl Olacak? İşte Render Görselleri 1

Apple Watch Series 7 ile köşeli tasarıma geçmesi beklenen ancak beklenilenin aksine yalnızca ekrandaki çerçeveleri incelten Apple’ın Watch Series 8 modeliyle birlikte yeni tasarıma geçmesine artık kesin gözüyle bakılıyor.

Grafik tasarım uzmanı @Id_vova da şimdiye kadarki sızıntılardan yola çıkarak Apple Watch Series 8’in muhtemel tasarımını render görselleriyle gözler önüne serdi.

İşte karşınızda iPhone 14 Pro tasarımı

1 gün önce eklendi

Köşeli hatlar ve düz ekran

Ulaş Utku Bozdoğan: Apple Watch Series 8 Nasıl Olacak? İşte Render Görselleri 3

Görsellerde de görüldüğü gibi Apple Watch Series 8’in iki temel tasarımsal değişikliğe sahip olması bekleniyor. Bunlardan ilki düz ekran paneli iken ikincisi ise köşeli hatlar olarak göze çarpıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Apple Watch Series 8 Nasıl Olacak? İşte Render Görselleri 5

Bunun yanı sıra daha çok daha büyük hoparlör ızgarası da dikkatlerden kaçmıyor. Apple Watch Series 8’in yeni sağlık özelliklerini de içermesi bekleniyor. Bunların başında ateş ölçümü özelliği geliyor. 

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Apple Watch Series 8 nasıl olacak? İşte render gör

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar