Çarşamba, Eylül 28, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilArena of Valor'un toplam 670 bin TL ödüllü birinci espor turnuvası başlıyor

Arena of Valor’un toplam 670 bin TL ödüllü birinci espor turnuvası başlıyor

Meral Erden: Arena of Valor'un toplam 670 bin TL ödüllü birinci espor turnuvası başlıyor 1

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan Arena of Valor’un, daha doğrusu Arena of Valor: Yeni Çağ’dan bir turnuva haberi geldi. Ödül de gerçekten dikkat çekici. 

EDENS ZERO Pocket Galaxy çıkışını yaptı!

2 gün önce eklendi

Espor ekosistemine büyük yatırımlar yapan Arena of Valor’ın, 2 milyon dolar ile en yüksek ödül havuzuna ulaşan ilk büyük turnuvası Arena of Valor International Championship 2022 (AIC 2022) için Türkiye ön elemeleri başlıyor. 

26 Şubat – 17 Nisan tarihleri arasında sürecek olan seçmeler önce Açık Turnuva Elemeleri ile başlayacak, ardından Büyük Final ile sona ererek Türkiye’yi temsil edecek takım belirlenecek. Toplamda 270 bin TL ödül havuzuna sahip olan Açık Turnuva Elemeleri, 5-27 Mart tarihleri arasında her hafta sonu yapılacak ve her hafta ilk ikiye girmeyi başaran takımlar adını 2-3 Nisan’da yapılacak olan AIC Türkiye Seçmeleri Açık Turnuva Elemeleri Final aşamasına yazdıracak. İlk hafta için kayıtlar 26 Şubat’ta başladı.

Katılan Herkes Ödül Kazanacak

Ön eleme süreci boyunca turnuvaya katılan tüm takım ve oyuncular ödüllendiriliyor. Ön eleme haftalarında 1. olan takımlar 10 bin TL, 2. olan takımlar ise 3300 TL ödül kazanırken, ön elemeye katılan tüm takım oyuncuları oyun içi 5000 Altın ve 500 Mücevherin sahibi olacak. Ayrıca ön eleme haftaları süresince 2. maçını kazanan her takım 650 TL, 3. maçını kazanan takımlar ise 1350 TL ek para ödülünün sahibi olacak.

Açık Turnuva Elemelerinde yarışıp ilk dörde girmeyi garantileyen takımlar şu ödülleri kazanacak: Birinci takım 55 bin TL, 2. takım 40 bin TL kazanırken, 3. ve 4. bitiren her iki takım 20 bin TL para ödülü alacak. 

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Mobil Oyunlar Haberleri
  • Arena of Valor’un 670 bin TL ödüllü espor turnuvası başlıyor

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar