Çarşamba, Eylül 28, 2022
Google search engine
Ana SayfaBilimAxie Infinity yükselişe geçti

Axie Infinity yükselişe geçti

Meral Erden: Axie Infinity yükselişe geçti 1

Oyna-kazan oyunlarının adını artık hemen hemen her gün duyuyoruz. Bu oyna-kazan oyunlarının en dikkat çekici ismilerinden biri de Axie Infinity. Öyle ki  Axie Infinity‘de yeni bir Oluşturucu Programının açılması ile birlikte bu hafta daha fazla kullanıcıyı bu Ronin ağında gördük. Yeni programla birlikte Axie Infinity’deki kullanıcı etkinliği yüzde 20 oranında artmış durumda.

[bkzdh=

Axie Infinity‘deki kullanıcı etkinliği, duyurulan Oluşturucu Programından bu yana yüzde 20 arttı. Bu artış ile beraber Axie Infinity‘deki kullanıcı etkinliği, 130.000’in üzerine çıktı. Ayrıca Ronin’in borsası Katana, oyuncuların kullanıcı etkinlikleri için yaptığı token alışverişlerinin yüzde 40 arttığını gösterdi. Katana‘da son 24 saat içinde 82.000’den fazla işlem gerçekleştirdi. Bu süreçte platform sadece Axie Infinity tokenları olan SLP ve AXS’e izin verdi.

Meral Erden: Axie Infinity yükselişe geçti 2

Verilere bakıldığında, Ronin Wrapped Ether (WETH) 31 milyon doların üzerinde işlem hacmine sahipken, AXS’nin 24 saatlik hacmi 17 milyon doların biraz üzerinde duruyor.

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar