Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaOyunBattlefield 2042 Fiyatsız Olabilir

Battlefield 2042 Fiyatsız Olabilir

Battlefield 2042, her ne kadar iyi bir çıkış yapmış olsa da performans sorunları, deneyim puanı ilerlemesi ve mevcut içerik miktarı sebebiyle oyuncu sayısında azalma yaşıyor. Sektörden Tom Henderson’ın belirttiğine göre Electronic Arts, oyunun performansı nedeniyle fazlasıyla hayal kırıklığına uğradı ve bu nedenle Battlefield 2042’nin içerisine bir tür ücretsiz oynama modelini entegre etmeyi düşünüyor.

GameSpot tarafından paylaşılan habere göre, Tom Henderson bu konuyla ilgili olarak paylaştığı tweet’te, Electronics Arts’ın Battlefield 2042 ile ilgili tüm seçenekleri göz önünde bulundurduğunu ve bu seçenekler arasında ücretsiz oynama modelinin de yer aldığını ifade etti.

Bunların yanı sıra Battlefield 2042, 2021 yılının ABD’de en çok satan beşinci oyunu olmasına rağmen, Electronic Arts’ın hala oyunun net satış rakamları ve aktif oyuncu sayısı hakkında açıklama yapmamakta ısrarcı olduğunu belirtmekte fayda var.

Bununla birlikte bu hafta, oyunun 3.2 güncellemesi oyunculara sunuldu ve bu güncellemeyle birlikte, oyuncuların oyunun çıkışından beri talep ettikleri yenilenmiş bir puan tablosu kullanıcı arayüzü oyuna eklendi. Ayrıca Battlefield 2042 oyuncuları, şu sıralarda “Zombie Survival” adlı topluluk yapımı bir moda girebilir ve 27 Ocak’a kadar ölümsüz ordulara karşı savaşabilirler.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar