Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaDonanımBu USB bellek parmak izi ile korunuyor!

Bu USB bellek parmak izi ile korunuyor!

Veri depolama konusunda tanınan bir marka olan Lexar, JumpDrive Fingerprint F35 USB şoförünü Hindistan’da piyasaya sürdü. Bu sürücüyü başkalarından ayıran özellik, telefonunuzdaki parmak izi okuyucusu üzere bir parmak izi güvenlik sistemine sahip olmasıdır. Böylelikle bilgileriniz, fazla zahmete gerek kalmadan daha inançlı bir biçimde korunur.

Lexar JumpDrive Fingerprint F35, USB 3.0 flaş şoförler ortasında en inançlı olanlardan biridir. Parmak izinizle bir saniyeden kısa bir müddette kilidini açabilirsiniz. 10 parmak izine kadar kaydetme kapasitesine sahiptir, böylelikle belgelerinize yalnızca siz ve güvendiğiniz arkadaşlarınız ile aile üyeleriniz erişebilir. Ekstra yazılıma muhtaçlık duymaz; heyetimi kolaydır ve 150MB/s’ye kadar bilgi transfer süratiyle süratli çalışır. Ek olarak, 256-bit AES ile güçlü bir güvenliğe sahiptir.

Bu USB bellek parmak izi ile korunuyor!

Lexar JumpDrive F35, farklı depolama kapasitelerinde esneklik sunar ve şık Siyah/Gümüş bir dizayna sahiptir. Fiyatlandırma hakkında kısa bir genel bakışa sahibiz: 32GB versiyonu 4500 Rs (55$), 64GB versiyonu 6000 Rs’den (75$)  satışa sunuluyor.

İlgili haberlerde, Lexar, Huawei akıllı telefonları için özel bir 512GB NM kartını da tanıttı. NM kart, nano-SIM yuvasına sığacak kadar küçük olup, sırasıyla 90MB/s okuma ve 85MB/s yazma suratlarına sahiptir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar