Salı, Kasım 29, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilDiablo'nun taşınabilir oyunu Diablo Immortal ön siparişe açıldı

Diablo’nun taşınabilir oyunu Diablo Immortal ön siparişe açıldı

Şinasi Kaya: Diablo'nun taşınabilir oyunu Diablo Immortal ön siparişe açıldı 1

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Blizzard Entertainment’ın yaptığı Diablo serisinin yeni oyunu Diablo Immortal‘dan güzel haber geldi. 

Diablo Immortal ön siparişe açıldı

Geçtiğimiz saatlerde Diablo Immortal App Store ve Google Play üzerinden ön siparişe açıldı. Oyunun sayfasında çıkış tarihi olarak 30 Haziran’ı görüyor olabilirsiniz ancak şirketten bu tarihin sadece bir yer tutucu olduğu, çıkış tarihi olmadığı açıklaması geldi. Oyun eğer 30 milyonun üzerinde bir ön sipariş sayısına ulaşırsa sipariş verenlere özel hediyeler verilecek. Mağaza sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz. Detayları da burada bulabilirsiniz.

Şinasi Kaya: Diablo'nun taşınabilir oyunu Diablo Immortal ön siparişe açıldı 2 Şinasi Kaya: Diablo'nun taşınabilir oyunu Diablo Immortal ön siparişe açıldı 2 Şinasi Kaya: Diablo'nun taşınabilir oyunu Diablo Immortal ön siparişe açıldı 4 Diablo Immortal Blizzard Entertainment, Inc. Rol Oyunu Cihaza göre değişir

Şinasi Kaya: Diablo'nun taşınabilir oyunu Diablo Immortal ön siparişe açıldı 5 Şinasi Kaya: Diablo'nun taşınabilir oyunu Diablo Immortal ön siparişe açıldı 5 Şinasi Kaya: Diablo'nun taşınabilir oyunu Diablo Immortal ön siparişe açıldı 7 Diablo Immortal Games Ücretsiz 3,1 GB

Steam’de geçen haftanın en çok satanları açıklandı

22 sa. önce eklendi

Ayrıca bir de Diablo Immortal’daki kozmetik tarafla ilgili de bir blog yazısı paylaşıldı. Onun detaylarını da buradaki sayfadan öğrenebilirsiniz. Ayrıca oyun için paylaşılan son fragmanı da aşağıdan seyredebilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Mobil Oyunlar Haberleri
  • Diablo Immortal ön siparişe açıldı

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar