Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaOyunElden Ring 1.04 Yaması Yayınlandı

Elden Ring 1.04 Yaması Yayınlandı

FromSoftware tarafından popüler rol yapma oyunu Elden Ring için 1.04 yaması sunuldu. Güncelleme bir dizi denge ayarlaması içermesinin yanında çok istenilen bir kamera özelliği ve bir NPC için görev devamı ekliyor.

Güncellemeden sonra, oyuncular kamera otomatik döndürme işlevini devre dışı bırakmak için bir seçenek bulacaklar. Klavye ve fare kontrollerini kullanan PC oyuncuları bu özellikten memnun olacak. Şimdiye kadar otomatik merkezlemeyi sevmeyen PC oyuncuları işlevi devre dışı bırakmak için modları kullanmak zorunda kalmıştı.

Bir sonraki değişiklik için The Lands Between’e giren oyuncular, Patches’ın görev serisinin bir çözüm olmadan bitmeyeceğini görecekler. Görevin sonuna önceden ulaşanlar, uygun bir son bulmak üzere Patches’in orijinal mağarasına gitmek isteyebilir.

Denge değişiklikleri tarafında devasa silah kullanıcıları için iyi haberler var. Bu silahlarda hem saldırı gücü hem de saldırı hızı artırılmış. Muhafız takviyesi ve fiziksel blok oranları ayrıca “Devasa Kılıç, Devasa Silahlar, Büyük Kılıç, Büyük Çekiç, Büyük Balta, Büyük Mızrak ve Halberd silah sınıflarına” buff (güçlendirme) almış durumda. Büyücülük de güçlendirilirken birçok büyü için kullanım hızı da artmış.

Elden Ring 1.04 Yaması PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıktı. Tüm yama notlarını ise burada bulabilirsiniz.

Kaynak:  Technopat

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar