Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Ana SayfaYazılımEn yakın arkadaşınız olacak yapay zeka Pix kullanıma sunuldu!

En yakın arkadaşınız olacak yapay zeka Pix kullanıma sunuldu!

Bill Gates tarafından desteklenen yeni bir yapay zekâ tabanlı sohbet botu, cümbüş dünyasına farklı bir boyut kazandırmaya hazırlanıyor. Likewise isimli platform, “dünyanın birinci ferdî cümbüş arkadaşı” olarak tanıttığı yapay zekâ dayanaklı sohbet botu Pix’i kullanıma sundu. Bu yeni yapay zekâ uygulaması, kullanıcılara şahsileştirilmiş sinema, dizi, kitap ve podcast tavsiyeleri sunarak cümbüş tecrübesini daha özel hale getiriyor.

Pix, kullanıcılarının cümbüş tercihlerini anlayarak, onlara en uygun içerikleri öneriyor. Bu teklifler, kullanıcının ilgi alanlarına, geçmiş izleme ve okuma alışkanlıklarına ve beğenilerine nazaran şekilleniyor. Yapay zekâ sayesinde, kullanıcıların daha evvel izledikleri yahut okudukları içeriklere dayalı olarak yeni ve ilgi cazibeli seçenekler sunuluyor.

En yakın arkadaşınız olacak yapay zeka Pix kullanıma sunuldu!

Likewise’in CEO’su Ian Morris, Pix’i “herkesin şahsî cümbüş rehberi” olarak tanımlıyor ve “Likewise, şahsî ilgi alanlarınıza uygun olan harika içerikleri keşfetmeniz için size yardımcı oluyor. Yapay zekâ ve teklif algoritmaları, kullanıcıların daha fazla keyif alabileceği içerikleri bulmalarına imkan tanır” diyor.

Pix’in en büyük avantajlarından biri, kullanıcıların geniş cümbüş seçenekleri ortasında kaybolmadan, daha fazla vakitlerini içerikleri izleyerek yahut okuyarak geçirebilmelerini sağlamasıdır. Bu, bilhassa bugünün dijital dünyasında her gün milyonlarca sinema, dizi, kitap ve podcast ortasından seçim yapmanın zorluğunu yaşayanlar için büyük bir kolaylık olabilir.

Ayrıca Pix, kullanıcılara arkadaşları yahut aile üyeleriyle cümbüş tercihlerini paylaşma ve tekliflerde bulunma imkanı da sunuyor. Bu sayede, beşerler daha fazla şahsileştirilmiş teklifler alabilir ve sevdikleriyle paylaşımlarda bulunabilirler.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar