Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaMobilGalaxy Z Flip 5’in yeni renderları heyecan yarattı

Galaxy Z Flip 5’in yeni renderları heyecan yarattı

Bu yıl, kapaklı telefonların daha büyük kapak ekranlarına sahip olması bekleniyor. Bilhassa Samsung Galaxy Z Flip 4‘den daha büyük olan 3,26 inçlik bir kapak ekranına sahip olan OPPO Find N2 Flip, geçen yılın modelinden daha büyük bir ekranla karşımıza çıkıyor. Vivo X Flip, 3 inçlik harici bir ekrana sahipken, Motorola Razr 40 Ultra ve Galaxy Z Flip 5 üzere öbür kapaklı telefonlar da yakında daha büyük ekranlarla piyasaya sürülecek.

MediaPeanut’un bir raporu, Z Flip 5’in CAD renderlarını ortaya çıkardı. Renderlar, yeni tasarlanmış kapak ekranının boyutunu artırdığını ve eşsiz bir dizayna sahip olduğunu gösteriyor. Samsung Galaxy Z Fold 5‘te ise delikli bir katlanabilir ekran bulunuyor ve bu ekranın 6,7 inç büyüklüğünde olduğu söyleniyor. Aygıtın ardında, eşsiz bir dizayna sahip olan 3,4 inçlik bir harici ekran yer alıyor.

Şinasi Kaya: Galaxy Z Flip 5’In Yeni Renderları Heyecan Yarattı 1

Galaxy Z Flip 5’in yeni renderları heyecan yarattı

Samsung, daha büyük kapak ekranları için kullanıcılara daha fazla fonksiyonellik sunmayı umuyor. Aygıtın art panelinde çift kameralar ve bir LED flaş yer alıyor. Rapor, açıldığında aygıtın yaklaşık 165 x 71,8 x 6,7 mm boyutlarında olduğunu ortaya koyuyor.

Samsung, şimdi yeni katlanabilir aygıtlarının varlığını doğrulamadı. Lakin son bir rapora nazaran, Z Fold 5 ve Z Flip 5 Temmuz’un son haftasında tanıtılacak. Aygıtların Haziran ayında üretim etabına girmesi bekleniyor.

Özetle, kapaklı telefonlar daha büyük ekranlarla geliyor ve Samsung’un yeni aygıtları da eşsiz özellikleriyle dikkat çekecek üzere görünüyor. Lakin şimdi resmi bir açıklama yapılmadığı için, bu söylentilerin hakikat olup olmadığını bekleyip görmemiz gerekiyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar