Perşembe, Temmuz 7, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilGalaxy Z Fold 4’ün konsept imajları yeni tasarımı gösteriyor

Galaxy Z Fold 4’ün konsept imajları yeni tasarımı gösteriyor

Meral Erden: Galaxy Z Fold 4’ün konsept imajları yeni tasarımı gösteriyor 1

Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Galaxy S22 serisinin ardından gözler Samsung’un bu sene sonlarına doğru tanıtacağı yeni Galaxy Z üyelerine çevrildi. Bu sene hatrı sayılır bir güncelleme alması beklenen Galaxy Z Fold 4’ten ilk konsept görüntüler geldi.

Dahili S Pen yuvasına sahip yeni tasarım

@WaqarKhanHD tarafından yayınlanan yüksek çözünürlüklü konsept görüntüler, Galaxy Z Fold 4’ün tasarımını gözler önüne seriyor. Galaxy S22 Ultra’ya benzer bir kamera yuvası ile gelmesi beklenen Galaxy Z Fold 4, kamera lenslerini bir havuzda toplamayacak. Her kamera sensörü, tıpkı S22 Ultra’da olduğu gibi gövdeden ayrı çıkış yapacak. Galaxy Z Fold 4’ün en önemli güncellemesi ile dahili S Pen yuvası olacak. Galaxy Z Fold 3, S Pen desteği ile gelse de cihaz, S Pen yuvasına sahip değildi. Z Fold 4 ise tıpkı S22 Ultra gibi S Pen ile birlikte gelecek.

Meral Erden: Galaxy Z Fold 4’ün konsept imajları yeni tasarımı gösteriyor 2

Galaxy Z Fold 4, tıpkı Z Fold 2 ve Z Fold 3 gibi her iki ekranda da ince çerçevelere sahip olacak. Ayrıca görüntüler, Z Fold 4’ün yine ekran altı kamera teknolojisini kullanacağını gösteriyor. Ayrıca cihazın yine güç tuşuna entegre parmak izi okuyucusu ile gelmesi bekleniyor. Galaxy Z Fold 4, bu yılın sonlarından Z Flip 4 ile birlikte tanıtılacak.

Meral Erden: Galaxy Z Fold 4’ün konsept imajları yeni tasarımı gösteriyor 3

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Galaxy Z Fold 4’ten ilk görüntüler geldi

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar