Çarşamba, Haziran 26, 2024
Ana SayfaMobilGameloft yeni oyununu indirmeye sundu

Gameloft yeni oyununu indirmeye sundu

Şinasi Kaya: Gameloft Yeni Oyununu Indirmeye Sundu 1

Daha çok Asphalt serisi yarış oyunları ile tanıdığımız Gameloft markası zaman zaman farklı türlere yönelerek ilginç oyunlar yapıyor. Idle Siege adındaki strateji-savaş türündeki yeni oyun bunlardan birisi.

Idle Siege neler sunuyor?

Idle Siege sürekli tıklama tarzındaki oyunlar gibi stratejinizi belirli bir alanda üretmeye çalıştığınız bir oyun. Fethedilmesi gereken düşman şehrinin önünde yönetim çadırınızı kurarak asker üretmeye başlıyorsunuz.

Yol üzerinde yer alan karolara hangi asker kartını koyarsanız o birimler üretilerek karonun üzerine geliyor. Sonra da otomatik olarak şehre saldırıyor. Şehrin yapısına göre piyade, okçu, baltacı gibi türleri seçmeniz gerekiyor.

Savaş esnasında kazandığınız paralarla anlık olarak çadırınızı ve birliklerinizi geliştirebiliyorsunuz. Böylece çok daha kısa bir sürede şehri ele geçiriyorsunuz. Her bölümde kaynaklarınız sıfırlanıyor ve baştan başlıyorsunuz. Cengiz Han, Robin Hood gibi ikonik kahramanların da oynanabildiği Idle Siege uzun süreler sizi ekran başında tutacak.

Şinasi Kaya: Gameloft Yeni Oyununu Indirmeye Sundu 3 Şinasi Kaya: Gameloft Yeni Oyununu Indirmeye Sundu 3 Şinasi Kaya: Gameloft Yeni Oyununu Indirmeye Sundu 7 Idle Siege: War simulator game Gameloft SE Strateji Oyunları Ücretsiz 219M

Şinasi Kaya: Gameloft Yeni Oyununu Indirmeye Sundu 9 Şinasi Kaya: Gameloft Yeni Oyununu Indirmeye Sundu 9 Şinasi Kaya: Gameloft Yeni Oyununu Indirmeye Sundu 13 Idle Siege: Army Tycoon Game Gameloft Oyunlar Ücretsiz 296 MB

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar