Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaMobilGoogle, iPhone'dan Android'e geçişi kolaylaştıracak bir uygulama yayınladı

Google, iPhone’dan Android’e geçişi kolaylaştıracak bir uygulama yayınladı

Ulaş Utku Bozdoğan: Google, Iphone'Dan Android'E Geçişi Kolaylaştıracak Bir Uygulama Yayınladı 1

Arama devi Google, iPhone kullanıcılarının Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefona geçişini kolaylaştıracak yeni bir uygulama yayınladı. Switch to Android olarak adlandırılan uygulama sessiz sedasız bir şekilde App Store’da kullanıma sunuldu.

HarmonyOS 3.0 için tarih belli oldu: Eylül ayında geliyor

1 gün önce eklendi

Switch to Android, iPhone’daki verilerinizi Android akıllı telefonunuza hızlı ve güvenli bir şekilde aktarmanıza olanak tanıyor. Uygulamayı kullanarak kişilerinizi, takvim etkinliklerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer önemli verilerinizi Android cihazınıza transfer edebiliyorsunuz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Google, Iphone'Dan Android'E Geçişi Kolaylaştıracak Bir Uygulama Yayınladı 3

Henüz aramalarda listelenmiyor

Aktarım işlemi tamamlandıktan sonra uygulama, mesajların SMS şeklinde gelmesi için iMessage‘ı kapatmanız gerektiğini de hatırlatıyor. Switch to Android henüz App Store’da yapılan aramalarda listelenmiyor. Şimdilik indirebilmek için direkt olarak uygulamanın bulunduğu bağlantıyı açmanız gerek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Google, Iphone'Dan Android'E Geçişi Kolaylaştıracak Bir Uygulama Yayınladı 5 Ulaş Utku Bozdoğan: Google, Iphone'Dan Android'E Geçişi Kolaylaştıracak Bir Uygulama Yayınladı 5 Ulaş Utku Bozdoğan: Google, Iphone'Dan Android'E Geçişi Kolaylaştıracak Bir Uygulama Yayınladı 9 Switch To Android Utilities Ücretsiz 39 MB

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Mobil Uygulamalar Haberleri
  • iPhone’dan Android’e geçişi kolaylaştıracak uygulama çıktı

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar