Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaDonanımGüneş gözlüklerinde büyük indirim! Dünya devi fiyatı 85 TL’ye düşürdü!

Güneş gözlüklerinde büyük indirim! Dünya devi fiyatı 85 TL’ye düşürdü!

Yazın vazgeçilmezlerinden birisi de güneş gözlükleri diyebiliriz. Hem gözlerimizin güneşe karşı rahat etmesi, hem de tarzımızı ön plana çıkarmak için güneş gözlüklerini tercih ediyoruz. Elbette son dönemdeki fiyat artışları güneş gözlüklerini de vurmuş durumda.

Çok bilindik markalardan bir gözlük almak istediğinizde 1000 TL ve üzeri rakamları gözden çıkarmanız gerekiyor. Özellikle de Rayban gibi markalar için çok daha fazlasını da ödemeniz gerekebilir.

Fakat bir güneş gözlüğü için bu kadar yüksek meblağlar ödemek istemeyebilirsiniz. Zira çok daha ucuza bilindik markaların gözlüklerini edinmeniz mümkün.

Güneş gözlüklerinde büyük indirim! Dünya devi fiyatı 85 TL’ye düşürdü!

Tabi ki bir de kur düşükken ülkemize gelip şimdi indirimli olarak satılan modeller var. Malum geçtiğimiz yıl bu dönemler dolar kuru çok daha düşük bir seviyedeydi. Dolayısıyla gözlük fiyatları da çok daha düşüktü. İşte geçtiğimiz yılın ürünlerini şimdilerde çok makul fiyatlara satın alabilirsiniz.

Bu tarz satıcıları internet üzerinde bulmanız mümkün. Bizler hali hazırda bulduğumuz bir markayı takipçilerimizle paylaşmak istedik. Bu mağazada bilindik markaların güneş gözlükleri oldukça makul fiyatlardan satılıyor.

Dilerseniz pek çok ürünün yer aldığı mağazanın linkine buradan göz atabilirsiniz. Elbette şunu da belirtmek gerekiyor. Stoklarla sınırlı olan ucuz gözlükler siz linke tıkladığınızda çoktan tükenmiş olabilir. Çünkü büyük bir talep söz konusu.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar