Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaOyunHacklenen Insomniac Games'in Wolverine Oyunu Sızdırıldı

Hacklenen Insomniac Games’in Wolverine Oyunu Sızdırıldı [Video]

Geçtiğimiz hafta sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, Spider-Man oyunlarının arkasındaki ekip olan Insomniac Games‘in hacklendiğinden ve ıslak imzalı belgelerin bile ele geçirildiğinden bahsetmiştik. Bugün, bu hack olayı ile bağlantılı olan yeni bir gelişmeden bahsedeceğiz.

X’te “VSlayer” adını kullanan bir hesap, saldırıda ele geçirildiği konuşulan Wolverine temalı yeni oyundan bazı bilgiler paylaştı. Paylaşılan bilgiler arasında oynanış videoları, karakterler ve yapım aşamasından bazı görüntüler yer alıyor. Gelin hep birlikte, sızdırılan bilgilere yakından bakalım.

Yeni Wolverine oyunu işte böyle görünecek:

Yukarıdaki paylaşımda, yeni Wolverine oyununun aksiyon dolu olacağını görüyoruz. Oyunla ilgili başka bir oynanış videosu ise şöyle:

İddia kapsamında kabul edebileceğimiz görüntülerin, geliştirme aşamasından geldiğini unutmamak lazım. Oyun piyasaya sürüldüğünde çok daha iyi bir deneyim sunabilir.

Başka bir videoda ise karakterimizin duvarlar üzerinde yürüme dinamikleri gösteriliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Hacklenen Insomniac Games'In Wolverine Oyunu Sızdırıldı [Video] 1

Yukarıdaki ekran görüntüsü, Wolverine oyunundaki karakterleri ve bu karakterlerin oyunda nasıl görüneceklerini ortaya koyuyor.

Oyunların çıkış tarihleri de ifşa oldu:

Ulaş Utku Bozdoğan: Hacklenen Insomniac Games'In Wolverine Oyunu Sızdırıldı [Video] 3

VSlayer, yaklaşan Marvel oyunları için çıkış tarihlerini de ifşa etti. Yukarıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz üzere Marvel’s Wolverine, 2026 yılında piyasaya sürülecek. 2025 yılında Marvel’s Venom, 2028’de Marvel’s Spider-Man 3, 2029’da yeni Ratchet & Clank oyunu, 2030’da ise Marvel’s X-Men piyasaya sürülecek. Ekran görüntüsüne göre 2031 veya 2032 yılında, yepyeni bir oyun için de çalışmalar devam ediyor.

VSlayer hesabı Mayıs 2023’te açıldı ve çok da paylaşım yapılmadığını görüyoruz. Bu yüzden, yukarıdaki sızıntıları şüpheyle yaklaşmanızda fayda var. Hesaba ulaşmak isteyen okurlarımız, buradaki bağlantıyı kullanabilirler.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar