Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaMobilHMD Küresel yeni bir Nokia tablet çıkarmaya hazırlanıyor

HMD Küresel yeni bir Nokia tablet çıkarmaya hazırlanıyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Hmd Küresel Yeni Bir Nokia Tablet Çıkarmaya Hazırlanıyor 1

Geçtiğimiz yılın Ekim ayında 10.4 inç ekrana sahip Nokia T20‘yi piyasaya sürülmüştü. HMD Global yakında yeni bir tabletle karşımıza çıkabilir.TA-1462 olarak anılan model, Amerikan Federal İletişim kurulu tarafından onaylandı.

Windows 11 işletim sisteminin pazar payı %23’e yükseldi

22 sa. önce eklendi

Sertifikasyon belgelerine göre tablet 8 inçboyutunda bir ekran taşıyacak. İhtihaç duyduğu enerjiyi ise 5.100 mAh kapasiteli bataryasından alacak. Cihazın pazara Nokia T10 adı altında giriş yapabileceği belirtiliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Hmd Küresel Yeni Bir Nokia Tablet Çıkarmaya Hazırlanıyor 3

Daha uygun fiyatlı olması bekleniyor

Yeni tabletin öncekinden daha küçük olması ve daha düşük kapasiteli bir pil içermesi (Nokia T20’de 8.200 mAh pil var) şüphesiz ki fiyat etiketini de aşağı çekecektir. Nokia T20’nin 200 euro başlangıç fiyatıyla çıkış yaptığını hatırlatalım.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Tablet Haberleri
  • HMD Global yeni bir Nokia tablet çıkarmaya hazırlanıyor

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar