Cuma, Mart 24, 2023
Google search engine
Ana SayfaOyunHomeworld 3 Ertelendi

Homeworld 3 Ertelendi

Gearbox Publishing ve Blackbird Intereactive, uzun zamandır beklenilen bilim-kurgu gerçek zamanlı strateji oyunu Homeworld 3 için erteleme kararı aldı. 2023 yılının ilk yarısında çıkacak oyun bu anlamda Homeworld 2’den 20 yıl sonra çıkış yapmış olacak.

Twitter’da “Homeworld 3’ü en yüksek kalitede sunmak Gearbox Publishing ve Blackbird Interactive için en büyük önceliktir çünkü bu serinin oyuncuların kalbindeki özel yerinin farkındayız. Oyunculardan gelen bu tutku, işi körüklüyor ve ek süre, katılan herkes için sağlıklı ve sürdürülebilir bir şekilde kaliteye olan bağlılığımızı yerine getirmemizi sağlayacak.” İfadelerine yer verildi.

Gecikme hayranlar için üzücü olsa da oyunun beklenen kalite seviyesine çıkması için gerekli zamanı sağlayacak. Blackbird, bu yılın başlarında, dört günlük bir çalışma haftasını kalıcı olarak benimsediğinde ekip üyelerinin iş-yaşam dengesini iyileştirmek için başka adımlar da attı.

Bu arada yakında Homeworld 3 hakkında daha fazla bilgi edinebileceğimizi belirtelim. Gearbox ve Blackbird, Ağustos ayındaki Gamescom’da oyuna dair “şimdiye kadarki en derin bakışı” gösterme sözünü verdi.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar