Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaMobilHonor MagicPad 13, Geekbench testinde ortaya çıktı

Honor MagicPad 13, Geekbench testinde ortaya çıktı

Honor’un yüksek performanslı tableti MagicPad 13 hakkında bugün görseller paylaşıldı. Bu aygıtın tasarımı, Honor’un en yeni serisi olan Honor 90 ile benzerlik gösteriyor, zira gerisinde iki kamera halkası var. Geekbench web sitesinde Snapdragon 888 yonga seti kullanılarak çalıştığı görülen bu tabletin ayrıntılarına inceleyelim.

MagicPad 13, Snapdragon 888 yonga seti ile güçlendirilmiş durumda. Bu yonga seti, 2020 yılında Samsung tarafından üretildi ve o yılın birden fazla amiral gemisi aygıtında gördüğümüz işlemciydi. 5nm’lik bu yonga seti, ısınma meselelerine karşın güçlü bir performans sunuyor.

Geekbench 5’teki performansına baktığımızda; tablet, 1118 puanlık tek çekirdekli ve 3585 puanlık çoklu çekirdekli skora sahip. Geekbench 6’da ise bu skorlar sırasıyla 1267 ve 3558 olarak kaydedilmiş. MagicPad 13, kutudan çıktığında Android 13 işletim sistemiyle birlikte geliyor ve Magic OS 7 ile özelleştirilmiş.

Şinasi Kaya: Honor Magicpad 13, Geekbench Testinde Ortaya Çıktı 1

Honor MagicPad 13, Geekbench testinde ortaya çıktı

Tasarımsal olarak MagicPad 13, Honor 90 serisine benzeyen simetrik ve ince çerçeveler ile dikkat çekiyor. 13 inçlik 2.8K IMAX Geliştirilmiş göz müdafaa ekranı ile kullanıcılarına eşsiz bir multimedya tecrübesi vaat ediyor. Ekranın 144Hz yenileme suratını desteklediği ve “Honor’un bir tabletindeki en güçlü ekran” olduğu belirtilmiş.

Önceden paylaşılan bilgilere nazaran MagicPad 13, 66W süratli şarj özelliğini destekliyor. Ayrıyeten Honor, çıplak kulak için 3D mekansal ses özelliği ve Honor Üstün Office suite uygulamalarını da aygıta eklemiş. Tablet hakkında daha fazla bilgiye, 12 Temmuz’daki Çin lansmanında ulaşmayı umuyoruz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar