Cuma, Aralık 9, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunHorizon Forbidden West için yeni bir video yayınlandı

Horizon Forbidden West için yeni bir video yayınlandı

Adını ilk olarak Killzone serisiyle duyuran ve bir süre sonra Sony bünyesine katılan Guerilla Games tarafından geliştirilen Horizon Forbidden West’in çıkışına sadece bir ay kaldı. 18 Şubat 2022 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 5 sahiplerinin beğenisine sunulacak olan yapım ile ilgili yeni bir video yayınlandı.

Forbidden West’te düşmanlar eskisinden daha zorlu olacak

Hollandalı oyun yapımcısı Guerilla Games, PlayStation 4’e özel olarak piyasaya sürdüğü Killzone Shadow Fall‘un hem satışlarda hem de incelemelerde vasat bir grafik çizmesiyle bir süre kabuğuna çekilmişti.

Aradan geçen 4 yılın ardından 2017 senesinde Horizon Zero Dawn markasını yaratan firma, aynı başarıyı 2020’de yayınlanan PC portuyla da devam ettirmeyi başarmıştı. Guerallia Games, yaklaşık 3 yıldır Horizon’ın devam oyunu Forbidden West üzerinde çalışıytordu ve artık yapımın piyasaya sürülmesine sadece bir ay kalmış durumda.

Şinasi Kaya: Horizon Forbidden West için yeni bir video yayınlandı 1

Oyunun yapımcısı Gurilla Games, Forbidden West’in piyasaya sürülmesine 1.5 aydan kısa bir süre kalmışken, yapımdaki kabileleri tanıtan yeni videoyu yayınladı. Farklı kabilelerin farklı kültürlerini, silahlarını ve karakterlerini keşfedeceğimiz yapımın bu yeni videosu, eskisinden çok daha zorlu düşmanlarla karşılaşacağımızın da sinyallerini veriyor.

Carja ve Oseram‘ın sınır yerleşimlerinden Plainsong’daki Utaru’nun harap olmuş tarlalarına, Tenakth‘ın savaşta yıpranmış Klan Topraklarına kadar, yeni ittifaklar ve ölümcül düşmanların bizi beklediğini gösteren kabile tanıtım videosunda oyuna dair bütün düşmanları görmediğimizin altı çizildi. Bu anlamda Forbidden West’in tüm sırlarını görmek için 18 Şubat 2022’yi beklememiz gerekecek.

Horizon Forbidden West, gelecek ay içerisinde hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 kullanıcılarının beğenisine sunulacak. Peki sizler yapımın yeni videosu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

Kaynak:  Shiftdelete

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar